Одностороння клейка стрічка

391,86 - 587,22 грн.
Скотч для машинного приклеювання
1008
7,98 - 7,98 грн.
Скотч для кліпсатора кольоровий
1007
17,70 - 49,56 грн.
Скотч морозостійкий прозорий
1005
7,98 - 53,82 грн.
Скотч кольоровий пакувальний
1004
23,10 - 50,46 грн.
Скотч білий пакувальний
1003

Одностороння клейка стрічка (скотч) - повний каталог з цінами і описом.

Одностороння клейка стрічка – це продукт який є смугою якогось матеріалу на яку з одного боку нанесений клей. Односторонні клейкі стрічки зазвичай називають клейка стрічка або скотч. Вони відрізняються між собою за способом виробництва, призначенням, матеріалом основи та складом клею. Коротко розглянемо основні види клейкої стрічки.

Існують ще сотні найменувань клейких стрічок для різноманітних видів робіт, але найбільшим попитом звичайно користується пакувальний скотч.

Стрічка, зроблена з БОПП-плівки називається пакувальної клейкою стрічкою або пакувальним скотчем. Клейка пакувальна стрічка буває прозорою, кольоровою, з акриловим або каучуковим клеєм призначена для упаковки коробок або інших предметів при зберіганні або транспортуванні. Виробляється шириною від 9мм до 1000мм, і довжиною до 990м. Пакувальний скотч наносять руками або за допомогою диспенсера, а також за допомогою спеціальних машин. Також пакувальний скотч буває різної товщини від 35мкм до 100мкм. Чим товщі плівкова основа в односторонній клейкій стрічці, тим стійкіша вона на розрив. Пакувальний скотч з акриловим клеєм - це найдешевший продукт для використання в стандартних умовах, якщо потрібна більш висока клейкість або стійкість до температур потрібно застосовувати скотч з каучуковим клеєм.

Малярна клейка стрічка – це стрічка на основі паперу просоченого водовідштовхувальним складом з клеєм, який легко знімається та не залишає слідів. Основне призначення малярського скотчу - це захист поверхні під час проведення малярських робіт. Малярна стрічка найчастіше зустрічається у продажу білого чи жовтого кольору, рідше синього чи коричневого. Так само до малярських стрічок відносять стрічки на основі ПЕТ плівки, зі спеціальним клеєм які витримують високі температурні навантаження, і зніматися без залишку. Такий скотч використовують для порошкового фарбування металу (наприклад, нанесення фарби на кузов автомобіля).

Армована клейка стрічка – це ПЕ полотно, армоване скловолокном із клеєм. Дуже часто її називають "американський скотч" або "армований скотч". Відрізняється особливою міцністю, застосовується для заклеювання дуже важких вантажів, країв металу, приклеювання країв підлогових покриттів, зрощування фанери, ДСП, при монтажі вентиляції та кондиціонерів. Найчастіше буває сірим, чорним, прозорим.

Розміточна стрічка – це ПВХ смуга з клеєм, пофарбована спеціальним способом, щоб привернути увагу до чогось. Застосовується розміточнийскотч для огородження, відділення якихось місць, найчастіше на складах в торгівельних залах.