Армована клейка стрічка

Армована клейка стрічка, армований скотч, каталог цін, характеристики.

Армована клейка стрічка – це скотч на основі поліетилену з сіткою із скловолокна, покритий каучуковим клеєм. У просторіччі цей вид клейкої стрічки називають скотчем TPL або «американський скотч». Армована клейка має особливу міцність як на розрив, так і на розтягування, стійка до вологи, відмінно клеїться до всіх видів матеріалів.

Армована клейка стрічка (TPL) дуже часто застосовується для ізоляції повітряних трас, кабель каналів від вологи, кабелів та труб при монтажі вентиляційного та кліматичного обладнання. Завдяки своїй стійкості до вологи його стали називати сантехнічний скотч, використовують його для ремонту труб і усунення теч, зміцнення стін труб. Крім того, армована клейка стрічка стійка до іржі та стирання. Армований скотч широко використовують виставкові компанії для фіксації стиків покриттів для підлоги у виставкових павільйонах на короткий термін, після чого знімають його без залишків. Армована клейка стрічка дуже популярна у побуті для короткострокового усунення поломок, тріщин, надломів. Але основне призначення армованого скотчу - це все-таки упаковка дуже важких вантажів та їх фіксація на піддонах.

ТОВ «Тапро» пропонує армований скотч наступних кольорів: сірий, чорний та прозорий, червоний, жовтий, зелений, синій, білий. Для замовлення доступна клейка армована стрічка будь-якої ширини починаючи від 9мм і до 1000 мм, і довжиною від 10м до 100мм.

Сірий та чорний армований скотч (duct tape) знайшов своє застосування у роботах пов'язаних з порізкою металевих рулонів, його використовують для заклеювання країв металу перед порізкою. Застосовують армований скотч для упаковки великих дерев'яних щитів, ДСП, фанери, ДВП в пачки для транспортування.

Прозорий армований скотч (Filament) найчастіше застосовують для захисту деталей, що виступають, наприклад, фіксація пластикових полиць і дверей у побутовій техніці. Прозорий армований скотч може бути з армуванням нитками у вигляді сітки, і з армуванням тільки в горизонтальному напрямку. Обидва ці продукти однаково добре виконують свої функції, хоча відрізняються на вигляд.

Наносити армовану клейку стрічку потрібно на чисту (однорідну) поверхню з невеликим натисканням, так само потрібно стежити, щоб армований скотч не пересихав на сонці і не перемерзав. Для нанесення армованої клейкої стрічки можна використовувати диспенсер, це дозволить точно приклеїти скотч і при цьому уникнути перевитрати матеріалу. Оптимальна температура для поклейки армованої клейкої стрічки +5°С, при цій температурі армована липка стрічка забезпечує надійне з'єднання всіх видів матеріалів на тривалий термін.