Спінений двосторонній скотч

6,84 - 71,70 грн.
Спінений двосторонній скотч чорний термостійкий
1105
6,00 - 67,68 грн.
Спінений двосторонній скотч чорний
1104
16,32 - 186,00 грн.
Спінений двосторонній скотч товщина 2 мм
1103
5,82 - 79,92 грн.
Двосторонній скотч спінений термостійкий
1102
7,56 - 69,66 грн.
Двосторонній скотч спінений білий
1101

Вспененный двухсторонний скотч или вспененная двухсторонняя клейкая лента.

Двостороння спінена стрічка – це спінений ПЕ із закритими комірками, заламінований клейовим складом з обох боків.

Двосторонній скотч на спіненій основі застосовується для приклеювання різних за складом кривих поверхонь. В побуті спінену двосторонню стрічку дуже часто називають дзеркальний скотч, скотч на подушці, демпферна стрічка, пінний скотч, монтажна стрічка, монтажний скотч для дзеркал, . Масове застосування скотч знайшов у виробництві поліграфічної продукції, будівельно-ремонтних роботах, автомобільному тюнінгу, у виробництві меблів тощо.

Скотч застосовують у виготовленні меблів для приклеювання дзеркал, в автомобільному тюнінгу для приклеювання мухобийок, спойлерів, вітровиків, на шиномонтажах для приклеювання балансувальних грузиків на колеса, в поліграфії для виготовлення та монтажу рекламних виробів: воблерів, куточків покупця, шелфтокерів, стопперів, сендів, при виробництві зовнішньої реклами для фіксації вивісок, пластикових літер, у процесі виготовлення віконних склопакетів для приклеювання дистанційної рамки, у побутових цілях для приклеювання гачків, тканинних рулетів, дзеркал. Велика популярність спіненої двосторонньої стрічки викликана простотою використання та надійністю з'єднання.

ТОВ «Тапро» пропонує купити наступний асортимент стрічки двосторонньою клейкою на пінній основі

  • Двосторонній спінений скотч білий
  • Двосторонній спінений скотч чорний

Білий пінний скотч виготовлений на основі білого спіненого поліетилену буває з двома типами клею: каучуковим і акриловим. До кожної роботи необхідно підбирати спінену стрічку, виходячи з властивостей клею. Так каучуковий клей має високу первинну клейкість, але погано поводиться при перепадах температур та впливі сонячних променів. Клейку стрічку з каучуковим клеєм рекомендується застосовувати для виробів, що монтуються у приміщеннях. Акриловий клей відрізняється зниженою початковою клейкістю, добре веде себе і у високих, і в низьких температурах, не старіє, не тече. Використання спіненої клейкої стрічки з акриловим клеєм забезпечує довговічність конструкції, що рекомендується для застосування на вулиці.

Чорний двосторонній спінений скотч – це поліетиленова основа чорного кольору із клеєм. Широко використовується чорний скотч у виробництві склопакетів, на СТО та в автомобільному тюнінгу. Вона відрізняється від білої спіненою клейкою стрічкою тільки кольором основи, інші характеристики такі самі. Представлено два варіанти спіненої чорної стрічки: з каучуковим та акриловим клеєм. При виборі клейкої стрічки необхідно враховувати умови експлуатації готового виробу.

Для надійного кріплення за допомогою клейкої стрічки потрібно купити якісний скотч та знежирити поверхню спиртовим розчином. Приклеїти клейку стрічку потрібно на чисту поверхню з притисканням при кімнатній температурі. При низьких температурах клей на спіненій клейкій стрічці застигає, і початкова клейкість знижується в рази, що може призвести до падіння конструкції, що приклеюється. Виріб приклеєний в теплому приміщенні добре поводитиметься і при зміні температури. Для виконання монтажних робіт на вулиці в холодну пору року можна використовувати будівельний фен, підігріваючи обидві поверхні, що приклеюються. Виконання цих найпростіших вимог дозволить отримати хороші з'єднання на будь-яких матеріалах. Запропоновані види клейкої стрічки можуть повністю замінити клей або механічні способи з'єднання майже для всіх видів матеріалів.

Купити двосторонній монтажний скотч можна в будь-якому канцелярському магазині, але цей скотч істотно відрізняється за своїми властивостями від професійного і набагато нижчий за ціною. Звичайно дуже спокусливо купити коли ціна на канцелярський скотч нижча, але при цьому під час його виробництва використовується не щільна піна і куплений клей за найнижчою ціною. Якщо ви займаєтеся виробництвом чогось ви напевно знаєте що купити 1 неякісний компонент навіть за мінімальною ціною з 10 продукту легко, а виправляти помилки довго, дорого, і підвищує ціну кінцевого продукту в рази. Потрібно купити якісний продукт за невисоку ціну, і лише тоді ви зможете досягти відмінного співвідношення ціни та якості свого виробу. Так і з скотчем, купіть високоякісний скотч у нас і зекономте на помилках більше ніж на ціні скотчу. Ми гарантуємо чесну ціну на якісний продукт з доставкою по Києву та прогресивну можливість купити скотч прямо на сайті.