Двохсторонній скотч тонкий, спінений, піноакриловий

83,52 - 1 007,04 грн.
Піноакриловий (силіконовий) двосторонній скотч 1,5 мм
1203
98,58 - 1 142,70 грн.
Піноакриловий (силиконовий) двосторонній скотч 1мм
1202
84,84 - 1 017,72 грн.
Піноакриловий (силіконовий) двосторонній скотч 0,5мм
1201
6,84 - 71,70 грн.
Спінений двосторонній скотч чорний термостійкий
1105
6,00 - 67,68 грн.
Спінений двосторонній скотч чорний
1104
16,32 - 186,00 грн.
Спінений двосторонній скотч товщина 2 мм
1103
5,82 - 79,92 грн.
Двосторонній скотч спінений термостійкий
1102
7,56 - 69,66 грн.
Двосторонній скотч спінений білий
1101
59,64 - 114,42 грн.
Двосторонній скотч тканинний
9004
72,00 - 449,28 грн.
Двохстороння клейка стрічка сильної фіксації
9003

Двухсторонний скотч силиконовый, вспененный черный для грузов и зеркал, ковров, полиграфии.

Ми пропонуємо купити наступні види двосторонньої клейкої стрічки

  • Тонка двостороння клейка стрічка – це клейка стрічка на тонкій поліпропіленовій або паперовій основі, покрита з одного боку лайнером з паперу. Тонкий скотч двосторонній застосовується для нескладних робіт без особливого навантаження, для склеювання паперу, картону, тонкого пластику тощо.

  • Посилена двостороння клейка стрічка - це двостороння смуга на основі міцної пет плівки з особливим клеєм сильної фіксації, закритий лайнером з поліетилену червоного кольору, або паперовим лайнером. Основне призначення посиленої стрічки - це склеювання між собою різних матеріалів з екстремальними навантаженнями на відрив, використання при високих або дуже низьких температурах, потрапляння сонячних променів і вологи. Посилений скотч двосторонній прозорий підходить для зрощування банерних тканин, плівок та паперів, вклеювання сенсорів, екранів, плат у телефони та іншу електроніку, виробництва різного роду ПОС матеріалів (полиць, цінників у холодильники).

  • Для машинної поклейки – це спеціалізований вид двостороннього скотчу з великою намоткою, і слабким клеєм для використання за допомогою спеціальних машин. Скотч двосторонній для машинного приклеювання відрізняється слабою клейкою основою і застосовується в основному для тимчасової фіксації матеріалів під час проведення рекламних акцій та компаній.

  • Тканинний двосторонній скотч - це спеціальний скотч на основі поліпропіленової тканини покрита особливим клейовим шаром і закритий паперовим лайнером. Основна сфера застосування тканинної клейкої стрічки – це монтаж підлогових покриттів (лінолеум, ковролін).

  • Двосторонній спінений білий скотч - це спінений поліетилен, покритий клеєм з двох сторін, може буди з паперовим або поліетиленовим лайнером. Використовується для виробництва рекламної продукції, при монтажі, гачків, утримувачів панелей. Пінний скотч двосторонній витримує значні навантаження на відрив та відшаровування, добре кріпиться на не рівні поверхні.

  • Двосторонній спінений чорний скотч - це спінений поліетилен чорного кольору ламінований клеєм з двох сторін, закритий лайнером з поліетилену червоного, зеленого або синього кольору. Широко використовується для монтажу балансувальних грузиків, кріплення мухобойок, вітровиків, світлодіодів.

  • Піноакрилова клейка стрічка – це особливо міцний двохсторонній скотч, ціна на який значно вища ніж на інші види клейкої стрічки. Складається із спіненої прозорої акрилової основи з клею в рулоні, з червоним поліетиленовим лайнером, це клейка стрічка без складу силікону та інших добавок. Використовується для зовнішніх робіт та конструкцій з великою вагою, витримує значні температурні навантаження, стійкий до старіння та вологи. Купити скотч двосторонній силіконовий за найвигіднішою ціною можна прямо на сайті, зараз!

Скотч двосторонній знайшов своє застосування як у побуті, так і в багатьох галузях промисловості через свою легкість у застосуванні. Його використовують у поліграфічній промисловості, у будівництві та виробництві пластикових вікон, в автомобільній промисловості для збирання декоративних деталей салону автомобіля, для кріплення балансувальних грузиків, вітровиків, дефлекторів, мухобойок, спойлерів, шильд та значків. Так само він широко застосовується в меблевій промисловості для кріплення дзеркал, гачків, декоративних деталей та світлодіодних стрічок. Скотч є рулоном клейкого матеріалу із захисним лайнером. Лайнер це двосторонній особливий вид паперу, просоченого складом, до якого не клеїться клей. Двосторонній силіконовий лайнер захищає клей з обох боків. Щоб використовувати скотч двосторонній необхідно підготувати дві поверхні, що склеюються, очистити від сміття, пилу, в залежності від матеріалу поверхні знежирити (протерти спиртом). Від'єднати край стрічки, відміряти потрібний розмір і нанести на першу поверхню, що склеюється. У разі нерівностей і в залежності від обраної Вами клейкої стрічки можна в перші хвилини переклеїти і вирівняти недоліки та нерівності при поклейці. Потім приготувати другу поверхню що склеюється, зняти захисний шар (лайнер), приклеєного до першої поверхні і приклеїти. Цей процес займає мінімум часу та позбавляє від додаткових кріплень та сполучних отворів. Скотч спрощує роботи зі встановлення автомобільних грузиків або приклеювання вітровиків на автомобіль. Скотч купити легко, але необхідно чітко знати матеріали, які будуть склеюватися.

Основною характеристикою клейкої стрічки є адгезія матеріалу, яка є фізичною величиною зчеплення поверхонь при застосуванні його щодо склеюваних матеріалів, тобто це сила клейкості липкої стрічки. Безумовно, що ця характеристика основна на яку необхідно звертати увагу під час проведення таких робіт, як поклейка скла, склеювання важких пластмас або встановлення віконних ролет. Але іноді необхідна клейка стрічка купити яку потрібно з відносно не високою адгезією, щоб споживач при використанні готової продукції клієнта зміг легко відклеїти її. Наприклад, для склеювання картонних коробок, які можуть бути легко відкриті, приклеювання магнітів, приклеювання цінників тощо. Купити скотч можна через кошик покупця прямо на сайті.

Наша компанія продає всі види клейкої стрічки (в побуті називається скотч двосторонній). Оскільки слово скотч є зареєстрованим торговим знаком компанії 3М, всі групи товарів називаються клейкими стрічками. Якщо Ви бажаєте купити скотч двосторонній, ми готові запропонувати клейку стрічку з аналогічними характеристиками.