Скотч двосторонній тканинний

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Двосторонній для килимів 48мм

Стрічка для проклеювання стиків лінолеуму, ковроліну та інших підлогових покриттів.

25мм x 25м

59,64 грн.

РозмірЦіна грн, з ПДВ
25мм x 25м59,64
38мм x 25м90,60
48мм x 25м114,42

Опис

Тканинна двостороння клейка стрічка – це спеціально розроблений скотч на основі тканини з поліпропілену, покритий з двох сторін каучуковим клейовим складом у рулоні, з лайнером із силіконового паперу.

ТОВ «Тапро» пропонує двосторонній скотч на тканинній основі стандартної ширини 19 мм, 25 мм, 48 мм та намотуванням 25 м. Тканинна двостороння стрічка іншої ширини або довжини може бути виготовлена ​​лише за індивідуальним замовленням протягом 5-ти робочих днів.

Особливістю застосування двостороннього скотчу на тканинній основі, є стійкість до бруду та пилу, хімічних речовин та олій. Тканинна стрічка може наноситися навіть при мінімальних плюсових температурах, стійка до стирання та навантажень на відрив. Чудово фіксує покриття для підлоги в приміщеннях з великою людською прохідністю, наприклад, виставкові зали. Стрічка після застосування легко знімається практично не залишаючи слідів клею. Поліпропіленова тканина в основі двостороннього тканинного скотчу дуже еластична і згладжує всі нерівності при монтажі на складні, шорсткі поверхні. Особливий склад синтетичного каучукового клею забезпечує стрічці моментальну, надійну фіксацію матеріалів, що приклеюються, як у горизонтальному положенні, так і у вертикальному.

Призначення двосторонньої клейкої стрічки на тканинній основі. Пряме призначення двостороннього тканинного скотчу - це приклеювання країв підлогових покриттів при укладанні (килимових покриттів, лінолеумів). Часто тканинний скотч використовують при фрезеруванні та лазерному різанні матеріалів для тимчасової фіксації виробів на верстатах. Широке застосування тканинний двосторонній скотч знайшов при монтажі рекламних конструкцій та пластикових електричних коробів, пластикових плінтусів та декоративних багетів, оформлення місць продажу, виготовлення картонних муляжів та конструкцій, при заклеюванні країв металевих рулонів перед порізкою. Стрічка на тканинній основі відмінно підходить для приклеювання абразивних матеріалів, наждачних паперів (як на паперовій основі, так і на тканинній основі) під час виготовлення абразивних кіл та щіток. Широке застосування двостороння тканинна стрічка знайшла у багетних майстернях для виготовлення рам та кріплення в них полотен.

Характеристики

Основа: біла поліпропіленова тканина
Товщина: 150 мкм
Тип клею: синтетичний каучук білий
Клейкість: 17 N/10мм
Лайнер: жовтий паперовий
Температурний режим: -10+50°С

Рекомендації щодо використання двостороннього скотчу на тканинній основі. Тканинний двосторонній скотч особливих вимог до застосування не має, але як і всі типи двостороннього скотчу по можливості повинен наноситися на чисту знежирену поверхню (знежирення необхідно проводити виключно за допомогою спирту). Використання спирту для знежирення поверхні викликана тим, що клей може вступити в реакцію з розчинником або розчинник може створити плівку на поверхні матеріалу і фіксація не відбудеться. Температура навколишнього середовища при нанесенні не повинна перевищувати +30°С, і не повинна бути нижчою за +5°С. Це пов'язано з тим, що каучуковий клей, як і будь-яка рідина, застигає при низьких температурах, і починає текти при високих.

Зберігання двосторонньої тканинної стрічки. Тканинний двосторонній скотч необхідно оберігати від прямих сонячних променів та високих температур (вище +35°С). У місці зберігання повинна підтримуватися нормальна вологість і температура (не нижче +5°С), не можна допускати промерзання стрічки, попадання вологи та хімічних речовин, олій, розчинників. Зберігання стрічки має бути в заводській упаковці, скотч повинен бути прокладений силіконовим папером, інакше не уникнути склеювання рулонів, що призведе до втрати товарного вигляду та властивостей, що клеять. Двосторонній скотч на тканинній основі дуже клейкий по краю (з торця рулону), тому необхідно берегти рулони від попадання пилу. Правильне зберігання скотчу забезпечить термін придатності до 3-х років, з ефективним використанням надалі.