Пакувальна клейка стрічка

391,86 - 587,22 грн.
Скотч для машинного приклеювання
1008
7,98 - 7,98 грн.
Скотч для кліпсатора кольоровий
1007
17,70 - 49,56 грн.
Скотч морозостійкий прозорий
1005
7,98 - 53,82 грн.
Скотч кольоровий пакувальний
1004
23,10 - 50,46 грн.
Скотч білий пакувальний
1003

Пакувальна клейка стрічка ( скотч пакувальний, прозорий, кольоровий та зимовий)

Односторонній скотч – це пластикова смужка з клеєм, з одного боку. Назва цього пакувального матеріалу виникла 1930 р. з моменту надходження його у продаж. З того часу скотч щільно прижвся у всіх сферах життя людини. Неможливо собі уявити людину, яка жодного разу в житті використовувала клейку стрічку для упаковки чогось.

Цей розділ сайту повністю присвячений липкій стрічці-скотч. Тут ви знайдете докладну інформацію про неї: види (типи), технічні характеристики, функції та засоби застосування. Широко розкриватиметься тема формування ціни та методів економії при експлуатації скотчу.

Вся інформація, опублікована на сторінках розділу, була емпіричним шляхом отримана фахівцями ТОВ «Тапро» за багато років продажу та виробництва. Але крім інформування основним завданням розділу, і загалом сайту, є продаж липкої односторонньої стрічки. Купити скотч за допомогою сайту дуже легко, оскільки на сайті розміщена завжди актуальна ціна та повна, правдива інформація, вам залишиться лише зателефонувати, написати нам або оформити замовлення через кошик.

Компанія «Тапро» сформувала повний асортимент пакувальної стрічки, який може закрити будь-які потреби ринку.

Клейка стрічка виробляється шляхом нанесення липкого шару (клею або адгезиву) на поліпропіленову плівку, зазвичай її виробляють з двома типами клею акриловим та каучуковим. Клейкість залежить від товщини нанесення клею, чим вище цей показник, тим краще вона клеїться.

Розглянемо асортимент пакувальної клейкої стрічки компанії «Тапро»:

  • Стрічка клейка пакувальна (прозора, коричнева, біла) - це клейка смуга з акриловим клеєм у стандартних ширинах 48 або 72мм у рулонах стандартним намотуванням 60м, 90м, 180м.
  • Зимовий скотч - це прозора стрічка з каучуковим клеєм, який має більш високу здатність витримувати температурні перепади. Пропонується тільки в прозорому кольорі шириною 48мм і довжиною 60м, але при необхідності можна виготовити будь-який інший розмір або колір.
  • Стрічка пакувальна клейка кольорова - це кольоровий скотч жовтого, червоного, синього, зеленого кольору з акриловим клеєм. Завжди на складі типовий розмір 48мм та довжиною 60м, інший розмір може бути виготовлений на замовлення.
  • Машинна клейова стрічка - це скотч у великих рулонах, призначений для приклеювання за допомогою машин, що випускається шириною 48мм і довжиною 990м.
  • Липка стрічка для кліпсаторів - цей продукт, може бути кольоровим або прозорим, призначений для використання за допомогою спеціального пристрою «кліпастора».
  • Клейка стрічка «Акція» - це односторонній скотч з нанесеним написом «Акція», є стандартною складською позицією в розмірі 48мм х 66м, інший напис можна виготовити на замовлення, детальну інформацію шукайте в розділі «скотч з логотипом».
  • Клейка стрічка з логотипом – це скотч, на який нанесено логотип компанії або інший малюнок, є додатковим способом реклами компанії чи бренду.

В сучасних умовах клейова стрічка знайшла настільки широке застосування, що стала масовим і легко доступним продуктом на ринку. Вона представлена ​​в найширшому асортименті, розібратися в якому часом дуже складно, для цього подано повний опис скотчу на сайті і при необхідності можна отримати рекомендації від досвідченого фахівця з цього питання.