Скотч зимовий прозорий HM

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Клейка морозостійка стрічка, зимовий скотч HM

Використовується для заклеювання коробок з подальшим використанням при несприятливих погодних умовах, або в холодильниках, що працюють. Не боїться вологи, холоду. Має підвищену клейкість.

25мм x 66м

17,70 грн.

Опис

Морозостійка клейка стрічка - це вид липкої стрічки зі спеціальним клейовим складом, який витримує екстремальні температурні навантаження і при цьому забезпечує надійну упаковку або кріплення.

Фірма «Тапро» у своєму асортименті продукції має клейову стрічку із клеєм штучний каучук. Клейка стрічка пропонується тільки у прозорому кольорі товщиною 45мкм, завжди в наявності на складі у стандартному розмірі 48мм та 72мм завдовжки 60м (66 ярдів). Інші ширини можуть бути виготовлені на замовлення протягом 3-х днів з моменту оплати.

Пакувальна клейова стрічка зимова є стрічкою з біоксально орієнтованого поліпропілену товщиною 30 мкм, на яку нанесений 15мкм клей штучний каучук. Клей зі штучного каучуку не має у своєму складі пластифікаторів та розчинників, не токсичний та практично не має запаху. Односторонній скотч з каучуковим клеєм має високу прозорість з ледь помітним жовтуватим відтінком.

Особливості застосування липкої пакувальної стрічки з каучуковим клеєм: зимовий скотч має високу міцність, як на розрив, так і на розтягнення завдяки великій товщині плівкової основи 30мкм. Каучуковий клей забезпечує моментальну фіксацію матеріалу за рахунок великої його товщини (15 мкм). Липка стрічка з каучуковим клеєм розроблена спеціально для використання її при температурі від -25°С до +60°С, таку стійкість до температур забезпечує сам клей, який на відміну від акрилового клею не має у своєму складі води і відповідно не застигає при низьких температурах. Зимовий скотч не залишає слідів клею на таких поверхнях як пластик, метал, скло, що дозволяє використовувати її не тільки для упаковки. Скотч добре витримує перепади температур і вплив сонячних променів тривалий час. Єдиним недоліком зимового скотчу є ціна, яка вища в 2 рази вартості звичайної клейкої стрічки з акриловим клеєм. Але при цьому ефективність її використання перекриває всі витрати на його придбання, тому що товар, який у процесі транспортування або зберігання випаде з коробки, буде пошкоджений або втрачений є втратою коштів.

Зберігання термостійкої клейкої стрічки: не відрізняється від рекомендацій щодо зберігання всіх видів клейких стрічок.

Характеристики

Основа прозора плівка БОПП
Товщина 45 мкм
Тип клею штучний каучук (Hot melt)
Клейкість 6N/10мм
Температурний режим -25+50 °С

Потрібно забезпечити зберігання стрічки в закритій коробці. У чистому і добре провітрюваному приміщенні, з нормальною вологістю, при кімнатній температурі, далеко від джерела тепла і світла. Правильне зберігання зимового скотчу забезпечить збереження клейових характеристик протягом 1 року

Призначення односторонньої зимової клейкої стрічки - це упаковка товарів за дуже низьких температур і подальше їх тривале зберігання у таких умовах. Завдяки хімічній нейтральності липкої стрічки вона чудово підходить для пакування заморожених харчових продуктів, таких як м'ясо, риба, молочні продукти, для фасування їх навіть у морозильних камерах. Також зимовий скотч рекомендується застосовувати для промислових товарів, таких як дзеркала, меблеві фасади, листи пластику та металу, оскільки вона не залишає слідів клею після розпаковування. Широке застосування в промисловості клейової морозостійкої стрічки обумовлено також здатністю її моментальної фіксації, що дуже важливо при заклеюванні дуже важких або занадто повних коробок, які розпирає.

Рекомендації щодо використання морозостійкої клейкої стрічки: Нанесення стрічки не вимагає особливих зусиль або притиску. Її можна клеїти вручну або з використанням інструменту (диспенсер). Використання диспенсера значно скорочує час упаковки одиниці товару та зменшує витрати клейкої стрічки. Клеїти зимовий скотч потрібно при температурі -10°С до +30°С, але робочий діапазон температур зберігається -25°С до +60°С. Потрібно прагнути використовувати клейку стрічку в ідеальних умовах (нормальна вологість приміщення, відсутність пилу, поклейка за плюсової температури) це забезпечить надійну упаковку на тривалий час.