Стретч плівка

Стрейч-плівка всі види та розміри за низькою ціною.

Стрейч-плівка - це поліетиленове полотно з високою мірою розтяжності, яке застосовується як пакувальний матеріал.

Існує кілька видів стретч-плівки, які розрізняються як за своїми фізичними властивостями, так і за сферами використання.

  1. Перший вид стретч-плівки – це харчовий стрейч або так звана плівка «бутербродка».
  2. Другий вид – це технічний стрейч.

Стандартна товщина стрейч плівки найчастіше відповідає 9-35 мкм.

Ширина плівки 500мм або менше, а довжина в рулоні стрейчу залежить від того, яким способом він буде застосовуватися або що саме упаковуватимуть.

Харчова стрейч плівка виробляється товщиною 9мкм, така незначна товщина є достатньою для упаковки харчових продуктів. Ширина харчової плівки становить від 300 мм до 450 мм. Довжина рулону залежить від способу упаковки (із застосуванням обладнання чи без) від 150м до 1500м. На ринку широко представлено два основні види харчового стрейчу – ПЕ та ПВХ. Обидві ці плівки використовують для пакування харчових продуктів, але завдяки особливим властивостям кожної з них сфери застосування, а також ціна стрейч плівки відрізняються.

Харчова плівка ПЕ виготовляється з лінійного поліетилену, що добре розтягується має високу прозорість без відтінку. Харчовий ПЕ стрейч використовують для упаковки холодних продуктів, підходить для упаковки цукерок, печива, вафель, сухарів, заморожених продуктів. Харчова плівка ПВХ виробляється з полівінілхлориду має незначний жовтуватий, золотистий відтінок. Основна особливість стрейчу ПВХ - це властивость  дихати, його часто так і називають дихаючим стрейчем. У структурі плівки є не видимі оку мікропори, які сприяють виведенню вологи і конденсату з упаковки. Цей вид плівки рекомендують для пакування гарячих (теплих) продуктів, такі як кулінарні вироби, ковбаси, м'ясо, хліб. ПВХ стрейч завжди використовують для упаковки грибів, оскільки вже в упакованих грибах все ще відбувається газообмін і на поверхні плівки може утворитися випаровування, що псує зовнішній вигляд продуктів. Харчовий ПВХ стрейч суттєво подовжує термін зберігання харчових продуктів порівняно з ПЕ харчовим стретчем, але ціна його значно вища.

Технічний стейч роблять шириною 500 мм і товщиною 12 мкм, 17 мкм, 20 мкм, 23 мкм. Довжина рулону залежить від способу упаковки (ручний або машинний спосіб). Розрізняють два основні види плівки стретч:

Ручний стрейч – це плівка в рулоні вагою до 3 кг, така вага зручна для пакування товарів на палеті без застосування спеціального інструменту або обладнання.

Машинний стрейч (автоматична стрейч плівка) – призначена для пакування палет за допомогою спеціального обладнання (паллетайзера, палето пакувальника) вага рулону може досягати 16 кг. Машинний стрейч має нижчу ціну в порівнянні з ціною ручного стрйчу.

Обидва ці види стрейчу можуть випускатися як прозорими, так і з додаванням барвника. Найчастіше застосовую чорну стрейч плівку. Вона є додатковим захистом товару від крадіжки. Кольорова стрейч плівка завжди вища за ціною, ніж прозора.

Часто зустрічається особливий вид стрейчу маленької ширини 100 мм або 250 мм - це так званий стрейч міні рол або стрейчер, призначення його упаковка дрібних товарів таких авто запчастини, канцтовари, біжутерія, косметика.

Вище були описані всі основні види плівки найчастіше зустрічаються на ринку України. ТОВ «Тапро» пропонує купити будь-який з видів стрейчу за найактуальнішою ціною прямо на сайті.