Двосторонній піноакриловий (силіконовий) скотч

83,52 - 1 007,04 грн.
Піноакриловий (силіконовий) двосторонній скотч 1,5 мм
1203
98,58 - 1 142,70 грн.
Піноакриловий (силиконовий) двосторонній скотч 1мм
1202
84,84 - 1 017,72 грн.
Піноакриловий (силіконовий) двосторонній скотч 0,5мм
1201

Силіконова, гелева, акрилова, автомобильна клейка стрічка.

Піноакрилова двостороння клейка стрічка – це спінений акриловий прозорий клей, налитий на захисний шар. За своєю суттю піноакрилова клейка стрічка є клейєм в рулоні з поліетиленовим лайнером. Часто піноакрилову стрічку називають силіконовим двостороннім скотчем, гелевою стрічкою у зв'язку з її зовнішньою подібністю на гель або силікон.

Силіконовий скотч витримує високі температурні від -30 ° С до +150 ° С, стійкий до ультрафіолету, не втрачає прозорості, не висихає. Двосторонній скотч силіконовий стійкий до вологи, води, пари, вібрування та стрибків температури. Силіконовий двосторонній скотч створює невидиме, міцне, герметичне з'єднання будь-яких матеріалів. Піноакрилова двостороння стрічка може замінити інші види кріплення, такі як клей, цвяхи, сухе зварювання, і навіть будь-які види механічного кріплення. Це чудовий спосіб приклеювання дерев'яних, пластмасових, скляних, металевих предметів до будь-якої поверхні. Завдяки суттєвій товщині адгезиву можна досить міцно приклеїти матеріали різної величини та товщини. Гелевий скотч стійка до високих навантажень при відшаровуванні, і при відриві на 1 см² можна приклеїти до 4 кг. Ці властивості визначаються матеріалами та технологією, які були використані при виробництві силіконової стрічки, ціна на які дуже висока. В асортименті представлена ​​стрічка трьох товщин 0,5 мм, 1 мм, 1,5 мм, ширина від 4 мм до 48 мм.

Окрім корисних властивостей у силіконового двостороннього скотчу є й мінус – складність видалення з поверхні після обклеювання. Силіконовий скотч стійкий до хімії тому її неможливо зняти за допомогою розчинника або нагрівання. Позбутися силіконового двостороннього скотчу можна за допомогою волосіні або металевої струни, за допомогою якої стрічка розрізається по середині, клей, що залишився, просто забирається руками. Користуючись струною є ризик пошкодити склеєні поверхні, але це найшвидший шлях рятування від клейкої стрічки. Висока ціна на піноакриловий (силіконовий) прозорий скотч є одним з його недоліків, але результат склеювання зазвичай перевершує всі очікування.

Приклеювання двосторонньої пеноакрилової стрічки має відбуватися на знежирену спиртом поверхню. Заборонено застосовувати для знежирення розчинники з ацетоном, миючі хімікати, вони створюють плівку на матеріалах, що склеюються, яка не дозволяє проникнути клею в структуру предмета. Наносити скотч потрібно при +10 °С, при мінусовій температурі клейовий склад втрачає свою первинну клейкість. З'єднання виходить вічним, непомітним, надійним, герметичним, процес наклеювання швидкий та легкий. Перед придбанням скотчу гелеврго потрібно провести тестування на конкретних матеріалах.

Приклеюючи на піноакриловий двосторонній скотч важкі конструкції у вертикальному положенні необхідно врахувати такі особливості: 100% липкість відбувається через 48 годин, а початкова липкість 45%. Важкій конструкції на цей період потрібно забезпечити горизонтальне розміщення, для того щоб дати можливість ввібратися клейкій стрічці в поверхню матеріалів, що склеюються. Якщо такої можливості немає, тоді потрібно використовувати рідкі цвяхи або будь-який адгезив з моментальною фіксацією для забезпечення первинного тимчасового склеювання конструкції.

Силіконовий скотч двосторонній поширена у всіх напрямках виробництва: виготовлення рекламних виробів та POS матеріалів. Двосторонній скотч піноакриловий застосовується при кріпленні внутрішніх та зовнішніх вивісок, неонових букв, сигаретних рейок, рейок для цінників, скляних кубів, полиць пластикових, скляних, підставок із пластмас, металу, скла, монетниць, при кріпленні виставкових стійок та рекламних стендів.

Піноакриловий скотч використовують для приклеювання шильд, значків автомобілів, молдингів, вітровиків, декоративних деталей у салоні автомобіля. Виготовлення меблів для монтажу дзеркал, фальш панелей. Скотч двосторонній піноакриловий відмінно підходить для виготовлення заливного триплексу. Застосовується при структурному склінні, виготовлення лед ламп, приклеювання світлодіодних смуг, вклеювання сенсорних панелей та екранів в електроніку. Ціни на сайті подані в реальному часі на всі продукти включаючи двосторонній силіконовий скотч, замовити його можна оформивши замовлення через кошик покупця. Мінімальне замовлення товару лише 1 рулон будь-якої ширини.