Піноакриловий двосторонній скотч товщина 1мм

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Двостороння силіконова стрічка товщина 1,0 мм.Двосторонній скотч автомобільний 3M

Стрічка двостороння супер посиленої фіксації. Застосовується для приклеювання металу з порошковим фарбуванням, важких пластикових деталей, скла, дерева, дзеркал

4мм x 33м

98,58 грн.

Опис

Двостороння силіконова стрічка товщина 1 мм – спінений акриловий клей прозорого кольору, нанесений на захисний шар червоного кольору.

Стандартні ширини силіконового двостороннього скотчу 1 мм завтовшки - це 4 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 19 мм та довжина 33 м. Інші розміри та довжини можуть виготовлятися за індивідуальним замовленням клієнта протягом 5-ти робочих днів.

Особливістю застосування пеноакрилового двостороннього скотчу 1 мм: До особливостей силіконового двостороннього скотчу так само можна віднести можливість зняти його без залишку після використання, він не залишає сліду на гладких поверхнях як звичайний спінений скотч, який при знятті розривається посередині. Гелевий двосторонній скотч здатний замінити у багатьох випадках такі види кріплення як заклепки, рідкі клеї, холодне зварювання. Силіконовий скотч відмінно клеїть такі види матеріалів, що важко склеюються як поліетилен, тефлон, поліпропілен, силікон. має високу стійкість до впливу пластифікаторів.

Призначення силіконового двостороннього скотчу. Знайшов широке застосування в автомобільній промисловості (приклеювання шильд, значків, мухобійок, вітровиків та інший тюнінг). Часто силіконовий двосторонній скотч використовують для склеювання тачскринів та сенсорів в електроніку (телефони, планшети тощо), для складання важких рекламних конструкцій, для заливного триплексу.

Рекомендації щодо використання пеноакрилового двостороннього прозорого скотчу. Поверхні, що склеюються, необхідно очистити за допомогою спиртового розчину, після цього можна проводити

Характеристики

Основа: прозорий спінений акрил
Товщина: 1,0 мм
Тип клею: модифікований акрил
Клейкість: 20 N/10мм
Міцність на нормальний розрив: 637 кПА
Лайнер: червоний поліетиленовий
Температурний режим: -30+150°С

приклеювання без використання праймера і грунтовок. Температура приклеювання повинна бути не нижче -5°С. Застосування силіконового скотчу – це запорука надійного кріплення матеріалів на рік. Рекомендований для використання у виробництві зовнішньої реклами (вивіски, літери, сигаретні рейки та пластикові полиці), виставкових стендів та інтер'єрних конструкцій, автомобільний тюнінг (молдинги, дефлектори, вітровики, значки, шильди), ремонт електроніки, виробництво триплексу. Рекомендується для зовнішнього використання. Стійкий до сонячних променів, не жовтіє, не тече за високих температур, не пересихає з часом, стійкий до перепадів температури та води.

Зберігання двостороннього гелевого скотчу: Найважливіша умова тривалого зберігання піноакрилової клейкої стрічки - це зберігання її закритою з обох боків особливим силіконовим папером, інакше рулони моментально злипнутися і розмотати їх буде неможливо. Інші вимоги такі ж, як і для інших видів клейкої стрічки двосторонньої.