Онлайн калькулятор для визначення ваги та довжини рулону стретч плівки

Калькулятор для розрахунку ваги стретч плівки - призначений для клієнтів компанії, які можуть самостійно перевірити вагу стретч плівки в рулоні згідно з даними калькулятора. Розрахований на клієнтів компанії, які самостійно планують закупівлі і контролюють товари, що закуповуються.

Калькулятор для розрахунку довжини стретч плівки - призначений для клієнтів компанії, які знають вагу рулону, але не знають метражу намотування стретча. Використання онлайн калькулятора для обчислення довжини стретчу значно полегшує процес планування витрат пакувальних матеріалів у складському господарстві.

Розрахунок ваги стретч-плівки


Розрахунок ваги стретч-плівки

Ширина рулону (мм)
Товщина стретч-плівки (мкм)
Намотка
Вага втулки (гр)

Введення даних

Розрахунок довжини стретч-плівки

Ширина рулону (мм)
Товщина стретч-плівки (мкм)
Вага брутто (кг)
Вага втулки (гр)

Введення даних

Калькулятор для розрахунку ваги та довжини стретч плівки

Для клієнтів компанії ТОВ "Тапро" розроблений калькулятор для розрахунку ваги стретч плівки, необхідний для встановлення точної ваги рулону (брутто, нетто). Як відомо, стретч плівка продається за вагою в кг, у зв'язку з цим виникають складності з плануванням витрат на ведення складського господарства. Вага брутто це вага рулону разом з картонною шпулею, але при покупці необхідно звертати увагу на вагу нетто (вага без картонної шпулі), оскільки стретч плівка коштує дорожче ніж картон. У практиці трапляються випадки, коли вага картону більша за вагу стретча. Це звичайний обман, про який повинен знати кожен наш покупець. Купуючи стретч потрібно орієнтуватися тільки на вагу нетто!

Онлайн калькулятор для розрахунку довжини рулону стретча розроблений на підставі багаторічного досвіду фахівців компанії ТОВ "Тапро" для того щоб дати відповідь на питання, яке часто виникає. -" Скільки метрів плівки в рулоні?". Метраж плівки в рулоні визначити практично неможливо шляхом вимірювань у зв'язку з високим ступенем розтяжності матеріалу (престретч 150%). Величини як метраж плівки у галузі стретч виробництва немає, тому онлайн калькулятор до розрахунку довжини рулону розраховує довжину намотування рулону, тобто. ця мінімальна довжина стретч полотна при розвороті без натягу.

Багато постачальників пропонують стретч у рулонах із зазначенням метражу. Це не є 100% достовірною інформацією, тому що було сказано вище - встановити точний метраж стретчу можна лише знаючи вагу рулону. Для того, щоб правильно розрахувати намотування рулону необхідно знати вагу нетто та товщину матеріалу.