Тонкий двохсторонній скотч

Тонка стрічка для поліграфії та зовнішньої реклами. Хороша ціна!

Тонка клейка двостороння стрічка – багатофункціональний, практичний в експлуатації, універсальний клейкий продукт. Скотч легко може замістити клей і при масовому застосуванні, і в побуті. Часто скотч називають клеєвою стрічкою, клейкою канцелярською стрічкою, плоским скотчем, самоклейкою, клеєм в рулоні. Клейка стрічка – назви продукту, призначення якого є приклеюванням рівних матеріалів один до одного. Найчастіше товщина становить від 0,09 мм до 0,2 мм, але невелика товщина не означає погану клейкість.

В асортименті представлений скотч двосторонній різноманітних видів, характеристик, цін, призначень, технологій виробництва. Існує можливість приклеювання всіх типів матеріалів починаючи з паперу, картону та закінчуючи металом, органічним склом та пластиком. ТОВ «Тапро» представляє скотч двосторонній таких видів:

  • на паперовій основі (неткане полотно),
  • на ПП основі (основа із плівки)
  • на ПЕТ основі (вінілова основа)
  • на тканинній основі (марлева основа)

Тонкий (плоский) скотч рекомендується використовувати при склеюванні таких матеріалів як: папір крейдований, крафт папір, картон, дизайнерський картон, шкіра, плівки всіх типів, пластик, скло, банерна сітка та тканина, повсть, натуральні та штучні тканини. Єдина умова використання — рівність обох матеріалів. Неможливо склеїти дві не рівні, товсті поверхні тонкою клейкою стрічкою. Для склеювання кожного виду матеріалу потрібно вибрати особливий тип, оскільки вони дуже відрізняються між собою за силою клейкості, типом клею та ціною. Кожен із видів стрічки створений для виконання певних завдань, що дозволяє підібрати скотч для будь-якого випадку життя.

Паперова клейова стрічка – двосторонній скотч на основі з нетканого паперового полотна, фактично паперове волокно, перемішане з клеєм. Двосторонні стрічки на паперовій основі прості у використанні і не потребують розрізання ножицями при нанесенні. Основа паперової клейкої стрічки напівпрозора, матова. Двосторонній тонкий паперовий скотч застосовують у поліграфічних роботах, при зрощуванні та склеюванні всіх видів паперових виробів, палітурних роботах, складання рекламних виробів, приклеюванні плакатів, проклеювання шкіри та тканин перед прошивкою, для склеювання тонкої плівки. Ціна скотчу найнижча серед усього асортименту, але це не впливає на ті функції, які він повинен виконувати.

Двосторонній прозорий плівковий скотч – це БОПП плівка, з прозорим клеєм з двох боків покрита спеціальним папером просоченим силіконом. Застосовується в поліграфії: склеювання паперових пакетів, приклеювання воблерів, цінників, вклеювання вікон у конверти, складання листівок, приклеювання паспарту, зрощення плівкових рулонних матеріалів, комплектація наборів та комплектів. Придбати скотч можна будь-якої необхідної ширини, причому ціна буде пропорційна ширині. Основа даної стрічки прозора що дозволяє її використовувати в роботах, де потрібно невидиме з'єднання. Двосторонній прозорий плівковий скотч чудово зарекомендував себе як замінник багатьох видів рідких клеїв. /p>

Скотч тонкий прозорий двосторонній на основі ПЕТ плівки – високоміцний двосторонній скотч, підвищеної клейкості з клейовим складом стійким до старіння та температур покритий напівпрозорим червоним ПЕТ лайнером. Двосторонній прозорий посилений скотч застосовують у роботах де є високі або низькі температури, велика вага конструкції або матеріал підається впливу вібрації, не сприятливій дії вологи або УФ променів. Характеристики скотчу дозволяють застосовувати його як посилений фіксатор для приклеювання шильд, значків та бірок на обладнання, рекламних цінників та їх тримачів у холодильних камерах, зрощування банерних тканин, сіток, фіксації деталей тюнінгу автомобіля, приклеювання сенсорних екранів у телефонах, планшетах, інших видах робіт, приклеювання світлодіодної стрічки. Купити скотч двосторонній за низькою ціною можна прямо зараз на сайті, на скотч завжди актуальна ціна.

Тканинний монтажний скотч – заламінована клеєм щільна поліпропіленова тканина завтовшки 100 мкм, захищена силіконізованим паперовим лайнером. Скотч застосовується під час приклеювання стиків ковроліну та лінолеуму, приклеювання деталей перед фрезеруванням або лазерною різкою, склеювання абразивів та наждачних паперів, зрощування гідроізоляції. Стрічка відрізняється високою міцністю за рахунок великої товщини основи з ниток, переплетених у вигляді тканини, на яку налитий товстий шар адгезиву. За бажанням клієнта тканинна стрічка може виготовлятися в стандартній ширині в дуже короткі терміни. ТОВ "Тапро" пропонує тканинну стрічку високої якості з доставкою за низькою ціною.

За такого асортименту клейких стрічок вибрати її стає непростим завданням, прочитавши докладну інформацію на сторінках нашого сайту. У нашому інтернет-магазині завжди актуальний асортимент, який відповідає наявності на складі, а також ціна за якою ви зможете придбати скотч двосторонній. Детальний опис стрічок допоможе легко вибрати її. Як вибрати двосторонній скотч, і не платити високу ціну? Спочатку потрібно визначитися з тими функціями, які він повинен виконати. Для окремого завдання потрібно вибирати окремий двосторонній скотч. Якщо після самостійних роздумів все ще буде складно оформити замовлення та вибрану стрічку, не соромтеся писати або дзвонити нам, із задоволенням допоможемо вибрати її за вигідною ціною. Коли плануєте придбати скотч двосторонній, ціна не повинна бути вирішальним фактором, оскільки без попереднього тестування вибрати скотч двосторонній неможливо. Якщо ви хочете купити скотч без тестування, будьте готові до сюрпризів. Якщо стрічка не буде тримати ви витратите час і гроші, що значно підвищить ціну виробу. Зверніться до нас і отримайте докладну консультацію та безкоштовні зразки для тестування на конкретному виробі, а в результаті продукт із найкращим співвідношенням ціна та якість. Покупцям так само потрібно звернути увагу на випадки обману, що почастішали при продажі клейких матеріалів, що на перший погляд істотно знижує ціну, але насправді покупець зможе отримати менше продукту в кращому випадку ціна залишиться колишньою, а то й дорожче.