Двосторонній скотч прозорий  (двосторння клейка стрічка прозора)

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Двостороння клейка стрічка прозораДвосторонній скотч ширина 9 ммДвосторонній скотч ширина 9 мм і 48 ммДвосторонній скотч прозорий 38мм для пакетів та конвертів

Стрічка для склеювання дизайнерського картону, паперу, металу, дерева, пластику та інших матеріалів, включаючи ламінацію та захисний лак. Стрічка використовується у виробництві та монтажі рекламної та поліграфічної продукції де необхідне прозоре з'єднання

4мм x 50м

11,28 грн.

Опис

Двостороння клейка стрічка прозора - це скотч з основою з прозорого поліпропілену з клейовим шаром зі штучного каучуку.

Фірма «Тапро» пропонує тонкого прозорого двостороннього скотчу шириною 4 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 19 мм, 25 мм та 48 мм. Стандартне намотування для двостороннього прозорого скотчу - 50 м. Інші розміри клейкої стрічки можна виготовити на замовлення протягом 5-ти робочих днів.

Двосторонній тонкий скотч від компанії «Тапро» - це тонка клейка стрічка на плівковій прозорій основі, часто його називають плівковою клейкою стрічкою або поліпропіленовим плоским скотчем, плівковою самоклейкою. Двостороння клейка стрічка прозора зі спеціальним тонким лайнером, який не рветься під час нанесення та дуже легко знімається. Липка двостороння стрічка на поліпропіленовій основі – це поліпропілен (BOPP), покритий з двох сторін клейовим складом, і закритий паперовим лайнером.

Рекомендації щодо використання двосторонніх скотчів на плівковій основі: основною рекомендацією є суворе використання тонкої прозорої двосторонньої стрічки тільки при плюсовій температурі (+5-+30°С) оскільки клей, нанесений на двосторонній скотч, як і будь-яка рідина, застигає при низьких температурах, клеюча здатність знижується. Рулони, які використовуються в низьких температурах, можуть втрачати щільність намотування, рватися і розпадатися. Також потрібно приділяти особливу увагу при склеюванні матеріалів з нанесенням УФ-лаку, так як формула лаку дуже нестабільна і може вступати в реакцію з клеєм, приклеюватися погано або приклеївшись з часом знімати захисний лак і відставати від поверхні матеріалів, що склеюються. Перед покупкою партії прозорого двостороннього скотчу фахівці компанії «Тапро» рекомендують провести ретельні тести на зразках готової продукції, щоб уникнути непорозумінь та проблем з виготовлення тиражу. Всі зразки ми надаємо безкоштовно на запит клієнта.

Характеристики

Основа: прозора плівка БОПП
Товщина: 90 мкм
Тип клею: синтетичний каучук прозорий
Клейкість: 9 N/10мм
Лайнер: жовтий паперовий
Температурний режим: -10+50°С°

Особливістю застосування двостороннього скотчу на плівковій основі - є необхідність під час нанесення використовувати ножиці, але в той же час це з'єднанням буде більш надійним як на відшаровування, так і на розрив. Двосторонній скотч з основою з поліпропілену, дає надійне прозоре з'єднання навіть абсолютно прозорих матеріалів (наприклад пластиків).

Призначення тонкої двосторонньої клейової стрічки на поліпропіленовій основі: оформлення місця продажу та виробництво POS-матеріалів (шовфтокери, дисплеї, диспенсери, меню-холдери, таблички, постери, плакати, цінники та власники для цінників), виробництво та збирання поліграфічної продукції папок, конвертів, каталогів із захисним лаком та ламінацією, зрощування паперових рулонів.

Зберігання двостороннього тонкого скотчу: рекомендації щодо зберігання прозорої двосторонньої клейкої стрічки такі ж, як і для інших типів двостороннього скотчу (температура зберігання +5°С до +30°С, заводська упаковка, приміщення з нормальною вологістю, не потрапляння прямих сонячних променів). Єдиний нюанс у зберіганні клейкої стрічки – це зберігання рулонів лише у горизонтальному положенні. Рулони стрічки мають великий діаметр і часто невелику ширину і при зберіганні у вертикальному положенні з часом втратить форму. Термін придатності скотчу при правильному зберіганні не обмежений.