Онлайн калькулятор для визначення основних розмірів рулону

Розрахунок довжини матеріалу в рулоні - призначений для клієнтів компанії, які можуть самостійно перевірити метраж матеріалу у рулоні без розмотування рулону. Даний калькулятор на допомогу при покупці рулону і плануванні його витрати.

Розрахунок зовнішнього діаметра рулону - Призначений для співробітників компанії. На підставі запиту клієнта менеджер розраховує технічну можливість для різання та перемотування матеріалу з допустимим діаметром.

Розміри рулону


Розрахунок довжини матеріалу в рулоні

Внутрішній діаметр рулону D1 (мм)
Зовнішній діаметр рулону D2 (мм)
Товщина матеріалу W (мкм) (1 мм = 1000 мкм)

Введення даних

Розрахунок зовнішнього діаметра рулону

Внутрішній діаметр рулону D1 (мм)
Довжина рулону (м)
Товщина матеріалу W (мкм) (1 мм = 1000 мкм)

Введення даних

Калькулятор для визначення основних параметрів рулону (клейкі стрічки)

У даному розділі для клієнтів компанії ТОВ "Тапро" створено калькулятор для визначення основних параметрів рулону. В основному цей калькулятор застосовується до рулонних матеріалів на картонній шпулі.

При виробництві матеріалів на картонній шпулі необхідно врахувати побажання клієнта – ширина та довжина рулону, а також технічні можливості компанії: максимальний можливий зовнішній діаметр рулонів, який може бути виготовлений, порізаний або перемотаний на обладнанні.

Використання калькулятора для обчислення довжини рулону при заданих параметрах (товщини і зовнішнього діаметра матеріалу) дозволяє з високою точністю визначити довжину рулону готового виробу не вдаючись до складних процедур розмотування та вимірювання рулеткою. За допомогою калькулятора можна встановити довжину рулону пакувальної клейкої стрічки, малярної стрічки, армованої стрічки, БОПП плівки, двостороннього спіненого, тонкого та піноакрилової двосторонньої клейкої стрічки, клейкої стрічки з логотипом, а також інших видів матеріалів.

Калькулятор розміщено на сайті з метою боротьби з нечесною конкуренцією на ринки пакувальних матеріалів. Кожен постачальник у своїй практики стикався з таким явищем, як "недомот" . Скориставшись нашим калькулятором, Ви завжди зможете визначити точно яку довжину Ви купуєте. Ми пропонуємо чесні намотування наших матеріалів і хочемо бачити на ринку таких самих конкурентів.