Малярна стрічка

Малярна стрічка (малярка) опис, ціни, застосування, склад:

Малярна стрічка – це паперова смуга із клеєм, який при знятті не залишає слідів. Головним призначенням малярної стрічки є захист елементів під час фарбування. Дуже часто паперову клейку стрічку називають: креп стрічка, малярка, маскуюча стрічка, самоклейка для вікон, віконна стрічка. Технологія виробництва малярної стрічки дуже проста, на спеціально підготовлену паперову основу наноситься клей, але це не зменшує її популярності. Сфери застосування малярної клейкої стрічки дуже широкі, починаючи від побутового ремонту (фарбування стін) до промислового порошкового фарбування.

Наступний розділ сайту розкриває всю інформацію на тему клейкої малярної стрічки, починаючи від асортименту та технічних характеристик, до рекомендацій при купівлі та використанні.

Компанія "Тапро" сформувала повний асортимент малярних стрічок для всіх видів робіт. Він включає малярну стрічку для побутового застосування білого і жовтого кольору, і термостійку малярну стрічку для промислового застосування, маскуючу клейку стрічку для порошкового фарбування. Завжди в наявності на складі клейка паперова стрічка наступних стандартних розмірів 19мм, 24мм, 30мм, 38мм, 48мм, 72мм. Стандартна довжина малярної клейкої стрічки 27м. При необхідності за запитом клієнта компанія "Тапро" виготовить на власному обладнання креп стрічки будь-якої іншої довжини або ширини протягом 3-х робочих днів з моменту оплати.

Докладніше про асортимент малярної клейкої стрічки від ТОВ "Тапро":

  • Клейка малярська жовта стрічка – призначена для побутового застосування, основною сферою використання жовтої малярки є фарбування стін під час ремонтних робіт за допомогою водно-розчинних фарб та фарб на основі інших видів розчинників.
  • Малярна стрічка біла - це вид малярської стрічки, з такими ж характеристиками, як і у жовтої малярки, але з ширшим спектром застосування. Так, наприклад малярну стрічку білого кольору дуже часто використовують для обклеювання вікон, тому вона отримала назву в побуті «віконна стрічка» або «самоклейка для вікон».
  • Термостійка малярна клейка стрічка - це вид креп стрічкок, який має особливі властивості, і застосовується в промисловості, витримує високі температури та навантаження абразивних матеріалів.
  • Маскуюча клейка стрічка - це вид односторонньої стрічки, яка зроблена на основі ПЕТ плівки з силіконовим клейовим складом. Вона розроблена для застосування при порошковому фарбуванні, сублімації, друку 3D принтера та інших видів робіт, які передбачають вплив високих температур.

Таким чином, асортимент включає три варіанти паперової малярної клейкої стрічки і один вид клейкої маскувальної стрічки з поліефіру, які відрізняються технічними характеристиками і сферами застосування, ціною. Купити малярну стрічку у компанії "Тапро" дуже легко, на сторінках цього розділу ви знайдете повний опис всіх видів клейкої малярської стрічки з актуальними цінами та фотографіями. Купивши малярку, у компанії "Тапро" ви зможете оцінити високий рівень сервісу і відмінну якість продукції, що продається.