Малярна стрічка жовта (малярний скотч)

Завантаження зображення
Завантаження зображення
малярський скотч жовтий 38 ммстрічка малярна жовта 19ммпаперова клейка стрічка 19мм

Призначена для маскування по вигнутих поверхнях, може використовуватися для склеювання промислових паперових мішків перед зшиванням. Легко видаляється практично з будь-якої поверхні, не залишаючи слідів клею і не ушкоджуючи нижній шар, точно лягає вздовж вигнутих поверхонь.

19мм x 27м

13,02 грн.

Опис

Жовта малярська стрічка – це клейова стрічка на жовтій паперовій основі з каучуковим клеєм. Жовта малярка один з видів витратних матеріалів, що використовується у всіх видах малярських та лакофарбових робіт.

Компанія «Тапро» пропонує жовту малярську стрічку в таких типорозмірах: 19мм, 24мм, 30мм, 38мм, 48мм, 72мм та довжиною 27м. Зазначені вище розміри завжди є на складі та доступні до замовлення в будь-якому кількості. Інші розміри жовтої креп стрічки виробляються за індивідуальним замовленням, у терміни виробництва обумовлюються індивідуально (але не менше 3-х робочих днів).

Особливості застосування жовтої малярки: обумовлені властивостями самих матеріалів, з яких вона зроблена. Жовта креп стрічка складається з паперової основи, просоченої латексним складом для посилення водостійкості при застосуванні. Товщина основи 140мкм дозволяє знімати стрічку без розривів, а її щільність не дозволяє розшаровуватись малярній стрічці і не дає підніматися краям при потраплянні фарби. Особливий склад каучукового клею нанесений на паперову основу не рівномірно, полосами, що забезпечує легке зняття малярського скотчу після використання без залишків клею. Клейовий склад витримує температурні навантаження від -5 до +60°С. Клейкість малярної стрічки не збільшується з часом, тобто скільки б малярна стрічка не знаходилася на поверхні, клей не проникає в неї, і адгезія залишається незмінною. Таким чином, незалежно від терміну перебування на поверхні креп стрічка легко видаляється, не пошкоджуючи поверхню. Крім клейового складу відмінно клеїться до мокрих, запилених і не стійких поверхонь, що значно розширює можливості експлуатації клейкої паперової жовтої стрічки. Жовта малярна стрічка чудово витримує попадання всіх видів лакофарбових матеріалів, при цьому не втрачає своїх первинних характеристик. Яскраво-жовтий колір основи малярки робить її дуже помітною, що дозволяє використовувати її для фарбування поверхонь усіх кольорів. Паперова основа дуже гнучка і еластична забезпечує щільне прилягання клейкої паперової стрічки до поверхні, і дозволяє провести абсолютно рівну межу.

Призначення малярської жовтої стрічки: для позначення меж при фарбуванні всіма видами фарб, для тимчасової фіксації деталей, для захисту елементів від потрапляння небажаних речовин,

Характеристики

Основа жовтий папір 89 г/м²
Товщина 125 мкм
Тип клею синтетичний каучук
Клейкість 7 N/10мм
Відносне подовження до розриву: 12%
Температурний режим -5+50°

для з'єднання елементів на короткий термін між собою, для захисту глянсових та гладких металевих поверхонь від пошкодження під час зберігання чи транспортування. Креп-стрічка стійка до механічного впливу за допомогою абразивних матеріалів у розумних межах. Застосовується малярна стрічка в меблевій промисловості, в авто виробництві, під час проведення кузовного ремонту автомобілів, у виробництві металевих виробів з подальшим фарбуванням, у шкіряних майстернях, у побуті, для маркування товарів.

Рекомендації щодо використання жовтої малярної стрічки: практично ідентичні рекомендаціям щодо експлуатації всіх видів клейких матеріалів. Малярку потрібно намагатися наносити на чисту, суху поверхню за кімнатної температури. Фіксація креп стрічки здійснюється моментально. Після проведення робіт необхідно максимально швидко видалити малярну стрічку, щоб уникнути приклеювання за рахунок лакофарбових матеріалів. При приклеюванні малярної стрічки до скла або дзеркала попередньо потрібно очистити поверхню спиртовим розчином, так як більшість скляних поверхонь миється за допомогою побутової хімії, яка створює плівку і перешкоджає приклеюванню чогось.

Зберігання жовтої креп стрічки: передбачає зберігання її в сухому, прохолодному місці, далеко від побутової хімії та обігрівальних приладів. Температура зберігання: 0°С +30°С. Складське зберігання малярки має бути лише у закритих коробках. Дотримання цих простих правил продовжить гарантійний термін експлуатації жовтої паперової клейкої стрічки до 12 місяців.