Малярна стрічка біла (малярний віконний скотч)

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Біла малярська стрічка, віконний скотч 38ммМалярка біла, паперовий скотч 48мм

Використовується при проведенні оздоблювальних робіт, для заклеювання щілин у вікнах, для кріплення полотен на дверях, вікнах. Ідеальна для будь-яких малярських  робіт, як професійних, так і своїми руками.

19мм x 27м

13,02 грн.

Опис

Біла малярська стрічка – це вид паперової односторонньої клейкої стрічки, в основі якої є водостійкий папір товщиною 140 мкм з клеєм.

Малярна стрічка біла – це один із найпоширеніших клейких продуктів як в Україні, так і в усьому світі. Біла малярна стрічка спочатку розроблялася як матеріалу для побутового застосування загального призначення при фарбуванні, лакування, побілці, але з часом вона знайшла й інші напрямки використання. Так у нашій країні білу малярську стрічку використовують для обклеювання вікон перед настанням холодів для утеплення приміщень, у такому разі її називають самоклейкою для вікон, віконною стрічкою. Таке широке застосування білої малярської стрічки викликано її відмінними показниками під час експлуатації. Малярна біла стрічка стійка до промерзання та вологи, хімії та бруду, механічного впливу. Часто малярну стрічку білого кольору використовують для групового зв'язування невеликих предметів і маркування товарів на складах, оскільки на неї можна нанести напис звичайною ручкою, олівцем або маркером. Не замінна малярська біла стрічка і для проведення кузовних робіт на СТО, працівники зазвичай її називаю маляркою чи малярським скотчем. Іноді білий малярський скотч використовують для склеювання паперових мішків перед прошиванням.

Так чим відрізняється малярка біла від інших видів клейких стрічок, по суті нічим тільки кольором. Малярний скотч білий дуже добре видно при використанні для фарбування різними кольорами крім білого. Малярний скотч білого кольору виготовлений із використанням клею на основі синтетичного каучуку, що робить стрічку ідеальною для використання у закритих приміщеннях при постійному температурному режимі.

Характеристики

Основа білий папір 89 г/м²
Товщина 125 мкм
Тип клею синтетичний каучук
Клейкість 7 N/10мм
Відносне подовження до розриву: 12%
Температурний режим -5+50°С

Біла малярка добре розтягується і точно лягає навіть на вигнутих поверхнях.

Багато було сказано про малярський скотч білого кольору, але все-таки як правильно його експлуатувати, щоб отримати максимальну користь від цього продукту. Правила використання дуже прості: потрібно приклеїти малярську білу стрічку, не прикладаючи значної фізичної сили, на поверхню яка захищається, при цьому потрібно простежити, щоб вона була чистою і не висипалася. Після проведення фарбування потрібно зняти клейку малярну стрічку до повного висихання фарби, інакше стрічка може приклеїтись за рахунок лакофарбового матеріалу. Для того, щоб купити клейку стрічку хорошої якості, потрібно звернути увагу на такі характеристики як тип клею, сила клейкості і товщина матеріалу. ТОВ «Тапро» пропонує малярку для загальних робіт, яка відповідає всім необхідним параметрам та запитам, купити її можна оформивши замовлення прямо на сайті за цінами вказаними вище.