Маскувальний скотч

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Маскуюча клейка стрічка для порошкового фарбування 19мм

Використовується для робіт з високими температурами, наприклад, при порошковому фарбуванні, витримує низькі температури, придатна для використання при зовнішніх малярських роботах, навіть у холодну пору року. Відмінно лягає на не рівні, вигнуті поверхні, легко знімається, не залишаючи слідів.

9мм x 50м

90,54 грн.

Опис

Маскуюча клейка стрічка (маскувальна стрічка) – це один з видів односторонніх клейких стрічок, який за своїми функціями перетинається з малярною стрічкою, але відповідає більш високим запитам для складних робіт з високими температурами.

Призначення маскувального скотчу Маскуюча клейка стрічка спеціально розроблена для застосування при екстремально високих температурах, для захисту поверхні під час порошкового фарбування та лакування. Маскувальна стрічка для порошкового фарбування знайшла найширше застосування, і є найважливішим компонентом при виконанні цього виду робіт.

Застосування маскувальної стрічки стало настільки звичайним, що виконавці робіт ставляться дуже уважно до її характеристик. Говорячи про використання маскувальної стрічки для порошкового фарбування, фахівці висувають вимоги до зручності та швидкості роботи зі стрічкою, якості захисту, простоті використання. Маскуючі стрічки повинні забезпечувати міцну клейкість та ідеально рівний контур.

Подумавши про проблеми, з якими стикаються фахівці при порошковому фарбуванні ТОВ «Тапро» додав у свій асортимент високоякісну клейку маскувальну стрічку, яка відповідає основним вимогам, стійка до обробки хімічними речовинами, стійка як до нагрівання, так і до охолодження від -60°С до + 180° і при цьому гарантує надійний захист поверхні та ідеальний контур. Такими особливими властивостями стрічка маскувальна має завдяки основі з поліефіру та спеціально розробленому клею на основі силікону. Окрім зазначений вище сфер застосування маскувальний скотч досить часто застосовують для 3D друку,

Характеристики

Основа прозорий ПЕТФ
Товщина 90 мкм
Тип клею синтетичний каучук
Клейкість 4N/10мм
Відносне подовження до розриву: 114%
Температурний режим -60 +200С °

він стійкий до нагрівання і відмінно знімається по завершенню процесу, його навіть називаю скотч для 3D принтерів.

Особливості застосування маскувального скотчу. Маскувальний скотч стійкий до кількох періодів нагрівання та охолодження і при цьому не втрачає своїх первісних властивостей. Ще одна сфера застосування клейкої маскувальної стрічки - це склеювання двох силіконізованих або парафінованих поверхонь, він відмінно клеїтися при цьому після зняття не псує поверхні.

Компанія «Тапро» пропонує купити маскувальний скотч будь-якої ширини від 9мм до 1000мм в намотуванні 50м за низькими цінами, оформивши замовлення прямо на сайті. Перед покупкою маскувального скотчу рекомендуємо провести тести на конкретних матеріалах з безкоштовним зразком клейкої стрічки наданої компанією «Тапро», щоб уникнути усіляких неприємностей при експлуатації зазначеного матеріалу.