Двостороння клейка стрічка сильної фіксації (двосторонній скотч сильний)

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Двостороння клейка стрічка сильної фіксації для холодильникаДвосторонній скотч корейський червоний для тачскринів 19мм

Використовується в місцях, де є значні температурні навантаження та навантаження на відрив (приклеювання цінників та полиць у холодильниках). Застосовується при зрощуванні банерної тканини. Склеювання дизайнерських картонів. Стрічка для приклеювання сенсорів у телефонах та планшетах. Стійка до впливу сонячних променів, старіння та вологи.

4мм x 50м

72,00 грн.

Опис

Двостороння клейка стрічка сильної фіксації - це прозора двостороння клейка стрічка підвищеної клейкості, з основою з прозорої плівки ПЕТ (полівініл терефталат), покритою модифікованим акриловим клеєм.

У компанії «Тапро» в асортименті двосторонній скотч із поліетиленовим лайнером червоного кольору. Ви можете купити двосторонній скотч підвищеної фіксації в наступних стандартних розмірах: 4 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 19 мм, довжина рулону 50 м. Інші розміри виготовляються тільки на замовлення протягом 5 робочих днів.

Особливістю застосування скотчу двостороннього підвищеної клейкості є абсолютно прозоре місце з'єднання двох матеріалів, яке навіть з часом не стане помітним (не з'явиться жовтизна чи замутнення). Клейка двостороння стрічка сильної фіксації здатна витримувати високе навантаження на відрив завдяки клею модифікованого акрилу. Двосторонні скотчі підвищеної клейкості витримують дуже низькі температурні навантаження, так і дуже високі, двосторонні стрічки не бояться навіть попадання прямих сонячних променів. Правильно склеєна конструкція за допомогою двосторонньої клейкої стрічки посиленої клейкості може прослужити від 6 місяців. до 3-х років навіть надворі. Ще одна особливість двосторонніх клейких стрічок підвищеної клейкості це поступове впровадження в поверхню. Первинна адгезія становить 40% від загальної сили приклеювання, остаточне впровадження на поверхню настає через 24 години. Це необхідно враховувати при приклеюванні двосторонньою стрічкою у вертикальному положенні предметів з вагою від 1000 грам і малою площею приклеювання, наприклад, 9-12 мм. Складно оцінити всі переваги двостороннього скотчу сильної фіксації за описом, скотч потрібно купити та протестувати на конкретному виробі, вас вразить висока якість стрічки, зручність у використанні, результат застосування та порадує співвідношення ціна якість.

Призначення тонких прозорих двосторонніх скотчами сильної фіксації – це склеювання найрізноманітніших матеріалів пластиків, банерної сітки та тканини, металевих планок, органічного скла, пластикових плівок, дерева. Вироби де може бути використаний двосторонній тонкий скотч сильної фіксації: складання пластикових та скляних кубів, складання куточків покупців, тримачів цінників пластикових, монтаж алюмінієвих профілів, зрощення рулонних матеріалів.

Характеристики

Основа: прозора плівка ПЕТ
Товщина: 205 мкм
Тип клею: модифікований акрил прозорий
Клейкість: 11 N/10 мм
Лайнер: червоний поліетиленовий
Температурний режим: -30+150°С

Стрічка двостороння широко застосовується при вклеюванні дисплеїв у мобільні телефони та іншу техніку при заміні екрана, приклеювання плат, монтаж табличок та металевих бірок на обладнання. Часто скотч використовується для виробництва упаковки на товари, які зберігаються в холодильнику і піддаються впливу перепадів температур. Стрічка рекомендована для приклеювання в холодильник полиць із значним ваговим навантаженням при експлуатації та тривалим терміном експлуатації. 

Рекомендації щодо використання двосторонніх клейких стрічок підвищеної клейкості – перед поклейкою необхідно знежирити поверхні за допомогою спирту або горілки, при цьому потрібно звернути особливу увагу на пластикові поверхні, на них утворюється іноді пластифікатор, який потрібно обов'язково змити. Поклейка двосторонньої стрічки повинна відбуватися тільки при плюсовій температурі та в приміщення з нормальною вологістю. Клеїти двосторонній скотч не можна в приміщеннях з пилом, це може вплинути на результат приклеювання. Двосторонній тонкий скотч погано працює на поверхнях з УФ-лакуванням, тому перед придбанням партії стрічки необхідно протестувати на зразку продукції обраний скотч, і лише після цього купувати основну партію. Усі зразки стрічки для тестування компанія "Тапро" надає безкоштовно.

Зберігання двостороннього тонкого скотчу сильної фіксації: термін придатності двосторонньої клейкою необмежений, якщо будуть виконані наступні рекомендації: зберігання у приміщення з нормальною вологістю, у заводській упаковці, прокладеному спеціальним силіконовим папером. Це захистить скотч від попадання пилу та вологи, а також сонячних променів. Ідеальна температура зберігання становить від +5°С до +30°С.