Двосторонній скотч паперовий

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Тонка двостороння клейка стрічка для паперу

Двостороння стрічка для склеювання та зрощування паперу, картону з ламінацією та без, із захисним лаком, тонких пластиків, плівок, легких металевих виробів. Відмінна стрічка для виробництва та монтажу рекламної та поліграфічної продукції: плакатів, цінників, муляжів, шовфтокерів. Стрічка відривається руками під час нанесення.

Опис

Тонка двостороння клейка стрічка на паперовій основі – це тонка стрічка (90 мкм) покрита з двох сторін клеєм і закрита з одного боку захисним лайнером (силіконовим папером).

ТОВ «Тапро» пропонує тонку клейову двосторонню стрічку, в наступних стандартних варіантах ширини: 4 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 19 мм, 25 мм, 48 мм і стандартною довжиною 50 м. За запитом клієнта може бути виконаний будь-який нестандартний розмір стрічки по ширині та по довжині, але це вже є спеціальним замовленням, якевиконується в строк до 5-ти робочих днів.

Клейка двостороння паперова стрічка - це безосновна клейка стрічка, або двосторонній скотч на основі з нетканого полотна. Що означає «безосновна» або «основа неткане полотно» (Non-Woven) – це фактично клей у рулоні, клейовий склад перемішаний із паперовими волокнами просто нанесений на захисний шар. Паперові волокна необхідні для запобігання розтіканню клею та  втрати зовнішнього вигляду готового рулону. Часто такий тип скотчу називають паперовим, нетканим, канцелярським, безосновним, плоским двостороннім скотчем. Компанія «Тапро» пропонує купити один з найкращих скотчів на паперовій основі.

Призначення тонкої клейової безосновної стрічки – поклейка легких паперових або картонних конструкцій (муляжі, прапорці, плакати, постери, паперові пакети, конверти, папки без УФ-лаку та ламінації), збирання коробочок, конвертів, зрощування паперових рулонів, вклейка віконець у конверти та зразків, тимчасова фіксація тканин та шкіри, а також інші варіанти робіт. Часто паперовий двосторонній скотч використовують при виробництві фото книг або вклеювання фотографій. Тонкий двосторонній скотч використовують для палітурних робіт а також створення скрапбукінгу, декоративних листівок та подарункових конвертів, елементів святкового декору.

Характеристики

Основа: напівпрозоре, неткане полотно
Товщина: 90 мкм
Тип клею: синтетичний каучук
Клейкість: 9 N/10мм
Лайнер: білий паперовий
Температурний режим: -10+50°

Особливістю застосування плоского скотчу на целюлозо-волоконній основі є нанесення стрічки без використання ножиць, що суттєво економить час та трудовитрати, особливо якщо потрібно поклеїти велику кількість деталей або довгі тиражі. Самоклеюча двостороння стрічка на паперовій основі дає напівпрозоре з'єднання його видно при склеюванні прозорих матеріалів між собою.

Рекомендації щодо використання двостороннього тонкого скотчу – перед тим як купити партію двостороннього скотчу у фірми «Тапро» потрібно проконсультуватися зі спеціалістом компанії та отримати зразки для тестування, купити двосторонній скотч можна лише після тестування пробної партії. Всі зразки надаються безкоштовно. Клеїти двосторонній скотч можна тільки при температурі від +5°С до +30°С в незапиленому помешканні з нормальною вологістю. Двосторонній скотч погано працює на ворсистих, жирних поверхнях, що висипаються, поверхнях, покритих УФ-лаком.

Зберігання двостороннього тонкого скотчу: двосторонню стрічку потрібно зберігати в заводській упаковці, в приміщення без пилу та з нормальною вологістю, при температурі +5°С до +30°С, обмежуючи потрапляння сонячних променів та вологи. Виконавши ці умови, термін зберігання двостороннього скотчу становить до 3 років.