Піноакриловий двосторонній скотч товщина 0,5 мм.

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Двостороння силіконова стрічка товщина 0,5 ммДвосторонній силіконовий скотч, піноакрилова стрічка VHB

Рекомендований для використання при виготовленні зовнішніх рекламних конструкцій, рекламних стендів, приклеюванні молдингів, мухобойок, вітровиків, значків, бірок на автомобілі, вклеювання плат, сенсорних екранів. Призначений для використання у екстремальних умовах. Стійкий до сонця, не втрачає прозорості, не сповзає під впливом тепла, не висихає, стійкий до води.

4мм x 33м

84,84 грн.

Опис

Піноакриловий двосторонній скотч товщиною 0,5 мм – це модифікований акриловий клей у рулоні. Іншими словами - це спінений прозорий акриловий клей, іноді цю клейку стрічку називають VHB, силіконовий скотч, мармеладка скотч, гелевий скотч.

Фірма «Тапро» виробляє піноакрилову клейку стрічку таких стандартних ширин: 4 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 19 мм, 25 мм, та довжиною 33 м. За бажанням клієнта на замовлення може бути виготовлена ​​будь-яка ширина або довжина силіконового скотчу. Чи не стандартні ширини виготовляються протягом 5 робочих днів з моменту оплати замовлення.

Особливістю застосування силіконової двосторонньої стрічки 0,5 мм. це дуже сильна фіксація та довговічність. Двосторонній силіконовий скотч витримує супер навантаження на відрив та відшаровування, особливий клейовий склад на основі модифікованого акрилу має відносно не високу первинну клейкість. У перші хвилини монтажу силіконова стрічка приклеюється на 40% від загальної адгезії, це дозволяє переклеїти невдало приклеєні деталі, протягом 12 годин відбувається повне впровадження в поверхню матеріалів, що склеюються, і переклеїти що-небудь вже неможливо.

Призначення силіконового двостороннього скотчу 0,5 мм. Основне призначення піноакрилової двосторонньої стрічки – це приклеювання дуже важких конструкцій та експлуатація їх за екстремальних погодних умов (дощ, сніг, мороз, спека). В основному силіконовий двосторонній скотч застосовують для монтажу букв, вивісок, виробництва різного роду торговельного обладнання та рекламних конструкцій, оформлення місць продажу, виробництва триплексу.

Рекомендації щодо використання. Перед використанням акрилового двостороннього скотчу рекомендується провести тестування на конкретному

Характеристики

Основа: прозорий спінений акрил
Товщина: 0,5 мм
Тип клею: модифікований акрил
Клейкість: 15 N/10 мм
Міцність на нормальний розрив: 735 кПА
Лайнер: червоний поліетиленовий
Температурний режим: -30+150°С

виробі та в конкретних умовах, це буде запорукою успішної співпраці та позбавить непотрібних складнощів. Зразки проведення тестування компанія «Тапро» надає безкоштовно. Основні рекомендації щодо нанесення силіконового скотчу – це поклейка на суху знежирену поверхню. Знежирювати потрібно тільки спиртом або спиртовим розчином, тому що інші види засобів для знежирення можуть залишати плівку. Температура приклеювання повинна становити не нижче +5°С, оскільки клей, як і будь-яка рідина, застигає. Правильний монтаж силіконового двостороннього скотчу – запорука довговічності всієї конструкції.

Зберігання двосторонньої гелевої стрічки може здійснюватися лише у заводській упаковці, прокладений спеціальним силіконовим папером (інакше рулони склеються). Температура зберігання повинна становити до 35 ° С у приміщення з нормальною вологістю. Силіконовий двосторонній скотч дуже клейкий на боках, тому його потрібно дбайливо оберігати від попадання пилу на краї, інакше наклеєна на цей скотч продукція матиме не акуратний вигляд. Якщо дотримуватись цих правил, то скотч буде придатний до використання не менше 3-х років.