Стрейч плівка прозора ручна

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Стретч-плівка ручна 17 мкмСтрейч-плівка ручнаСтретч плівка ручна прозораСтрейч-плівка 20мкм для ручного пакування

Використовується для пакування легких вантажів на палеті (товщина 17 мкм), важких вантажів із гострими краями на палеті (товщина 20 мкм) та дуже важких вантажів із гострими краями на палеті камінь, блоки, тротуарна плитка (товщина 23 мкм).

Опис

Стретч ручний – це гнучка прозора ПЕ плівка із значною здатністю до розтягування, що використовується для пакування товарів, при транспортуванні та зберіганні. Стретч ручний виробляється з поліетилену високого тиску і має ширину 500 мм, намотаний на картонну втулку, стандартну товщину 12-23 мкм. Переваги використання ручного стретчу важко переоцінити, цей матеріал гарантує цілісністю вантажів при переміщенні (захищає від викрадення та пошкодження), надійний захист від попадання вологи та пилу, легкий у користування (немає потреби у додаткових засобах фіксації) та не потребує спеціальних навичок чи обладнання. Прозорість упаковки з допомогою плівки-стретч у деяких випадках постає як додаткова реклама продукту чи фірми. Стретч не дивлячись на свою липкість, абсолютно нейтральна до упакованого продукту. Липкість здійснюється лише між шарами плівки. Товар після зняття плівки такий самий як і до використання стрейч плівки, тобто. не липне і не псує упаковку. Стретч дуже зручний для пакування палет різної конфігурації і навіть для штучного пакування.

ТОВ «Тапро» пропонує ручний стретч завтовшки 12 мкм, 17 мкм, 20 мкм, 23 мкм. Стретч намотаний на тонку картонну гільзу вагою 200 гр. В асортименті плівки ручного стрейчу кожної товщини представлений у рулонах з маленькою намоткою (до 200м) та з великою намоткою (до 300м). Типова ширина плівки-стретч для ручного пакування 500мм.

Рекомендації щодо застосування ручного стрейчу . Потрібно дотримуватися таких правил палетування з використанням стретча ручного:

Край стрейчу має бути зачеплений за піддон, інакше складно буде натягнути плівку. Перші 2-3 шари стрейчу повинні заходити на піддон, інакше вантаж зміститися з піддону під час транспортування, у середині палети можна давати один шар стретча, а у верху, два, три для збереження цілісності та герметичності упаковки.

Особливістю застосування ручної стрейч-плівки є той факт, що при розтягуванні плівки вона прагне повернутися у вихідне положення і таким чином створюється сила натягу, яка гарантує міцне, герметичне, надійне та довговічне пакування вантажу на палеті (і не тільки). Основним фактором при виборі пакувального матеріалу для свого підприємства є високий рівень економії на витратах для утримання складського та логістичного господарства. Рекомендуємо Вам брати до уваги такі показники при виборі стрейчу:

  • Товщина стрейча - Чим важчий вантаж, тим товщу потрібно брати плівку. Наприклад, для упаковки звичайних коробок середнього розміру достатньо стретча 12мкм, 17мкм товщиною,

Характеристики

Товщина, мкм Ширина, мм Вага брутто, кг Вага, нетто кг Призначення
17 500 1,3 1,1 для легких вантажів на палеті. Престрейч 150%
17 500 2,2 2,0
20 500 1,6 1,3 для важких вантажів із гострими краями на палеті. Престрейч 150%
20 500 2,5 2,3
23 500 1,8 1,6 для дуже важких вантажів із гострими краями (камінь, блоки, тротуарна плитка). Престрейч 150%
23 500 2,8 2,6

а якщо коробка вагою більше 8 кг потрібно брати плівку стрейч 20 мкм, при упаковці вантажів без коробки необхідна стрейч-плівка товщиною 23 мкм.

  • Вага рулону стрейчу - Плівка продається за вагою, а не по метрах, не потрібно звертати увагу на показник довжини стрейчу при покупці. Чим більше важить рулону, тим більше метрів у цьому рулоні, потрібно брати до уваги лише вага рулону нетто. Довжину стретйч плівки виміряти досить складно, через її розтягнення, точні дані не будуть отримані. Для визначення точної довжини стретчу в рулоні можна скористатися калькулятором спеціально розміщеним на нашому сайті.

  • Вага втулки (шпулі) – що нижча вага втулки, то нижча ціна стретча, оскільки покупець платить не за картон, а за сам стрейч (втулка просто викидається). Дуже часто продавці пропонують стрейч, вказуючи тільки вага брутто рулону, це неправильно. Потрібно обов'язково уточнювати вагу шпулі, адже картон коштує дешевше ніж плівка.

  • Престрейч – що вище цей показник, то меншою буде витрата ручної плівки стрейч однією палету. Для ручної плівки стрейч цей показник 150%.

Виходячи з багаторічної практики виробництва та продажу витратних матеріалів для пакування, можемо дати наступну рекомендацію для оптимізації витрат на упаковку на вашому підприємстві: для того щоб з'ясувати скільки стрейчу потрібно на одну палету необхідно, обмотати палету, а після цього зрізати стрейч і зважити його, таким Таким чином можна зрозуміти скільки стретча потрібно купувати на певний період часу.

Зберігання стрейч-плівки ручної роботи : плівку необхідно зберігати в закритому складському приміщення при температурі +5°С +35°С на відстані від нагрівальних приладів, масел і хімії, в заводській упаковці. Строк зберігання плівки не обмежений.