Скотч коричневий пакувальний

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Коричневий скотч, стрічка клейка коричнева

Застосовують для не дуже важких коробок у складському зберігання та транспортуванні, чудово склеює всі види картону, ПЕ, ПЕТ.

48мм x 66м

24,84 грн.

Опис

Коричнева пакувальна стрічка – різновид пакувального скотчу який відрізняється від прозорого кольором основи. При виробництві коричневого пакувального скотчу використовують плівку з коричневим барвником, що надає пакувальній стрічці кольору. Як і прозора пакувальна клейка стрічка, коричневий скотч має стандартну товщину 40мкм, клеючі характеристики забезпечує висококласний акриловий клей. Акриловий клей на водній основі є універсальним видом адгезиву для пакувальних матеріалів, відмінно витримує температурні навантаження, не старіє з часом, не жовтіє під дією сонячних променів, не має у складі шкідливих, токсичних речовин. Тому клейка стрічка коричнева з акриловим клеєм використовується у всіх сферах виробництва, включаючи харчові підприємства.

ТОВ «Тапро» пропонує купити пакувальну коричневу клейку стрічку 40мкм завтовшки, шириною 48мм і 72мм з намотуванням в рулоні 60м, 90м, 180м. інша ширина або довжина скотчу може виготовлятися на запит клієнта протягом 3-5 робочих днів за попередньою домовленістю.

Коричнева клейка стрічка зараз настільки популярна, що її можна купити практично в будь-якому магазині, але не забувайте про не сумлінну конкуренцію, заявлений метраж на клейкій стрічкі не завжди відповідає дійсності, використовуйте для перевірки довжини калькулятор, запропонований у нас на сайті. Перевірка довжини матеріалу в рулоні займе кілька хвилин, а заощаджуватимете ви завжди.

Зберігання односторонньої коричневої клейкої стрічки: Як і будь-якого пакувального матеріалу для коричневої клейкої стрічки існують обмеження за способом зберігання, які впливають на її технічні дані при експлуатації.

Характеристики

Основа коричнева плівка БОПП
Товщина 40 мкм
Тип клею акрил
Клейкість 4N/10мм
Температурний режим -10 +35 °С

Не перегрівайте і не переохолоджуйте скотч, бережіть від сонця, пилу, олив, розчинників, зберігайте у закритому пакуванні.

Рекомендації щодо використання клейкої стрічки: Чому клієнти зупиняють вибір на коричневому скотчі? Незважаючи на описані вище переваги коричневого скотчу все-таки, він є універсальним матеріалом переважно для упаковки не важких коробок. Зазвичай коричневим скотчем пакують коробки до 20 кг вагою, важчі потрібно упаковувати клейкою стрічкою з підвищеною адгезією та іншим типом клею, наприклад, морозостійким скотчем із клеєм штучний каучук. Запитавши покупців, які регулярно користуються клейкою стрічкою у складському господарстві, ми отримали відповідь: що він чудово підходить для упаковки коробок із коричневого гофрокартону, які втратили зовнішній вигляд; щоб місце склеювання виглядало акуратно; або щоб під непрозорим скотчем приховати непотрібну для покупця (перевізника) інформацію. Дійсно колір якісної клейкої стрічки практично ідентичний гофрокартону, з якого виготовляють коробки. Купивши коричневий скотч, ви вирішуєте питання з упаковкою коробок та заощаджуєте на вартості нових коробок. Ціна клейкої стрічки практично не відрізняється від ціни прозорого скотчу, що є додатковим аргументом на користь купівлі пакувальної стрічки.