Скотч білий пакувальний

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Білий скотч 48мм х 66м

Використовується для заклеювання коробок із білого картону, для естетичності. Відмінно клеїться до гладкого та ламінованого картону.

48мм x 40м

23,10 грн.

Опис

Біла клейка стрічка – вид пакувальної клейкої стрічки на основі білої поліпропіленової плівки з акриловим клеєм. Пакувальна клейка стрічка білого кольору виробляється за тією ж технологією, як решта пакувального скотчу з єдиною відмінністю, для виготовлення використовується плівка з білим барвником. Товщина білого скотчу становить 40мкм разом із якісним акриловим клеєм постійної липкості.

ТОВ «Тапро» пропонує покупцям білий скотч у таких стандартних розмірах: 48мм, 72мм, рулони бувають 60м, 90м, 180м. Якщо є потреба купити білий скотч іншого розміру, ми із задоволенням виконаємо замовлення у найкоротші терміни після 100% передоплати.

Призначення односторонньої білої клейкої стрічки: Білу клейку стрічку переважно використовують для приклеювання не важких картонних коробок вагою до 20 кг. Білий колір скотчу особливо добре виглядає на білих коробках, що часто зустрічається при упаковці алкогольних напоїв та інших видів товарів. Також за допомогою білої клейкої стрічки можна приховати інформацію, на коробках яка не потрібна стороннім очам. Часто білий скотч так само застосовую для контролю розкриття посилок після транспортування, оскільки він досить рідко зустрічається у продажу. Білу пакувальну стрічку можна приклеювати і за допомогою диспенсера і без нього спосіб нанесення не впливає на якість місця склеювання, але впливає на витрату білого скотчу. Для економії білої клейкої стрічки рекомендується саме нанесення за допомогою диспенсера.

Зберігання односторонньої білої клейкої стрічки: високі клейові характеристики білої клейкої стрічки

Характеристики

Основа біла плівка БОПП
Товщина 40 мкм
Тип клею акрил
Клейкість 5N/10мм
Температурний режим -10 +35 °С

будуть збережені протягом тривалого терміну якщо зберігати скотч в закритій коробці або пакеті, не допускаючи нагрівання або переохолодження.

Особливості застосування липкої білої пакувальної стрічки: Як не дивно найширшу популярність біла клейка стрічка набула в побуті. Її часто використовують для проклеювання вікон під час утеплення. Тепер білий скотч часто називають віконною стрічкою, стрічкою для вікон, віконним скотчем. Така популярність прийшла до цього виду скотчу завдяки його кольору, оскільки більшість вікон у нашій країні білого кольору. Приклеювання віконної стрічки дуже просто і не вимагає особливих навичок або досвіду, а по закінченню холодного сезону віконний скотч легко видаляється завдяки міцній поліпропіленовій основі. Залишки клею можна видалити за допомогою розчинника або механічним шляхом. Купити віконний скотч можна на будь-якій розкладці на ринку, в магазині, але слід пам'ятати, що заявлена ​​довжина практично завжди не відповідає дійсності, тому не варто витрачати свої гроші на метри скотчу якого немає, купіть віконний скотч у професіоналів.