Скотч машинний прозорий

Завантаження зображення
Завантаження зображення
стрічка клейка для машинного приклеювання

Використовується для заклеювання коробок за допомогою спеціального обладнання, підходить для коробок середньої тяжкості. Добре клеїть картон, поліетилен, не боїться пилу.

48мм x 990м

391,86 грн.

РозмірЦіна грн, з ПДВ
48мм x 990м 391,86
72мм x 990м 587,22

Опис

Клейка стрічка для машинного проклеювання – це пакувальна одностороння стрічка на основі поліпропілену з великою намоткою, призначена для нанесення за допомогою спеціального обладнання. Одностороння машинна клейова стрічка має клейовий шар на основі акрилової дисперсії з підвищеною клейкістю.

ТОВ «Тапро» пропонує стандартний розмір машинної клейкої стрічки 48 мм або 72 мм, довжина рулону становить 990 м. Зазвичай машинна клейка стрічка прозора, але на запит клієнта може бути виготовлена ​​і в іншому кольорі або довжині.

Машинний пакувальний скотч застосовується для пакування всіх видів товарів, включаючи харчову продукцію, не токсична, без запаху. Липка стрічка для автоматичного проклеювання відрізняється особливою міцністю та посиленим клейовим шаром, що дозволять надійно упаковувати коробки навіть на великих швидкостях. Використовують клейку машинну стрічку на великих підприємствах, де упаковка в коробки поставлена ​​на потік. Основними споживачами машинної липкої стрічуи є меблеві підприємства, фармацевтичні компанії, харчові підприємства, друкарні. Використання пакувальної клейкої стрічки значно заощаджує витрату липкої стрічки, але при цьому вимагає наявності дорогого обклеювача, коробок та навченого персоналу для роботи на ньому, це виправдано лише за дуже великих обсягів виробництва та упаковки товарів.

Так, як і при використанні звичайного пакувального скотчу коробки вагою до 20 кг можна упаковувати клейкою стрічкою шириною 48 мм, якщо ж вага коробки становить більше 20 кг і м'яка коробка краще користуватися машинним скотчем шириною 72 мм.

Рекомендації щодо використання односторонньої клейкої стрічки для машинного пакування: перша та головна рекомендація це приклеювання скотчу тільки за допомогою автомата, іншим способом не вийде. Скотч машинний має діаметр 240 мм і не вміститься в диспенсері для скотчу, вага рулону становить 1,7 кг, вручну клеїти дуже важко.

Характеристики

Основа прозора плівка БОПП
Товщина 40 мкм
Тип клею акрил
Клейкість 4N/10мм
Температурний режим -10 +35 °С

Для машинної клейкої стрічки є чіткі рекомендації, за температурою яких необхідно дотримуватися для надійного пакування товару. Поклейка повинна здійснюватися при температурі не нижче + 10 ° С, при більш низьких температурах скотч стає жорстким і зчеплення з поверхнею не відбувається. Процес упаковки скотчем автомат - це окремий процес у технологічному ланцюжку виробництва товару і ставитися до нього потрібно серйозно, це впливає на вигляд готової продукції та можливість її доставки до покупця у хорошому товарному вигляді. Приміщення, в якому відбувається упаковка має бути з нормальною вологістю, інакше при розмотуванні на скотч потраплятиме волога і перешкоджатиме якісному заклеюванню товарів. Також потрібно стежити за чистотою приміщення, відсутність пилу це запорука надійного пакування коробок скотчем.

Зберігання односторонньої клейкої стрічки автомат: Оскільки для упаковки використовується спеціальне обладнання за якісним зберіганням машинного скотчу потрібно стежити дуже уважно, не якісний скотч може призвести до значної втрати часу, праці та псування дорогого обладнання. Температура приміщення повинна бути в діапазоні +5 °С - +35 °С. Потрібно уникати зберігання поблизу обігрівачів і опалювальних приладів, приміщенні повинно бути чистим (не запиленим) і добре провітрюваним. Пряме сонячне проміння погано впливає на склад клею машинного скотчу, тому зберігати його потрібно в закритій і герметично упакованій коробці. Скотч зіпсується при попаданні: хімії, масел, розчинників, спиртів. Рекомендований термін зберігання не більше 2-х років. Правильне зберігання клейкої машинної стрічки забезпечить відмінний результат при упаковці.