Скотч із написом "Акція"

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Скотч з логотипом напис Акція, жовтий

Застосовується як додатковий спосіб просування товарів для привернення уваги покупця до певного товару, торгової марки, спеціальної пропозиції. Особливо ефективний при розміщенні товарів на полицях у торгових мережах.

24мм х 66м

18,60 грн.

РозмірЦіна грн, з ПДВ
24мм х 66м18,60
48мм x 66м 33,42

Опис

Стрічка клейка «Акція» - вид пакувальної клейкої стрічки, яка використовується для комплектації акційних наборів або залучення клієнтів до певного виду товару. Вона проводиться методом нанесення напису на стрічку способом поверхневого флексодруку. Фактично це липка стрічка з логотипом .

ТОВ «Тапро» пропонує клейку пакувальну стрічку з написом двома мовами (російською, українською). Стандартна ширина стрічки 48 мм, ширина 24 мм, 72 мм проводиться за запитом клієнта в найкоротші терміни. Наявність клейка стрічка з написом «акція» на жовтому або білому тлі. Скотч пакувальний завжди у вільному залишку на складі у стандартному намотуванні 66 м.

Липка пакувальна стрічка «акція» відрізняється від звичайної більшої товщини (45 мкм). Текст нанесений на жовтий або білий скотч і зверху покрита захисним лаком, який захищає її від стирання під час використання. Він виготовлений на основі поліпропіленової плівки завтовшки 23 мкм з акриловим клеєм завтовшки 22 мкм.

Стрічка з написом «Акція» широко використовується під час проведення рекламних компаній, і є незамінним способом просування товарів у мережевих магазинах. Завдяки яскравості легко звертає увагу на себе та буквально змушує покупця купити товар. Ціна скотчу з логотипом трохи вища ніж на звичайний, але ефект від використання такого виду реклами важко переоцінити. Пакувальний скотч «акція» використовується для упаковки в холодильниках, добре поводиться при перепадах температур, не токсичний і широко застосовується для молочних продуктів. Також скотч з логотипом «акція» часто використовують виробники лакофарбових матеріалів, склеюючи між собою важкі відра з фарбою, завдяки підвищеній товщині та клейкості такий акційний набір чудово виглядає на полиці та не розпадається.

Характеристики

Основа жовта плівка БОПП
Товщина 45 мкм
Тип клею акрил
Клейкість 6N/10мм
Температурний режим -10 +35 °С

Широке застосування скотч з лого «акція» знайшов і в інших сферах промисловості (меблева, легка, виробництво, торгівля автозапчастинами).

Рекомендації щодо використання односторонньої клейкої стрічки з написом «Акція». Як і будь-який скотч, варто наносити з використанням диспенсера , це суттєво економить витрату стрічки та забезпечує надійне пакування товару. Пакувати товар потрібно в сухому приміщенні при температурі не нижче +5°С. Потрібно уникати вологості, пилу при упаковці. Скотч «акція» дуже добре клеїтися як до ворсистого картону, так і до гладких видів картону. Оскільки ціна на скотч "акція" вища ніж на звичайний прозорий скотч, для економії можна скотчем "акція" обклеювати тільки верхню частину коробки, а по периметру приклеїти звичайним прозорим пакувальним скотчем. Цей спосіб економії дозволить виділити товар не збільшувати витрати на упаковку товару.

Зберігання односторонньої клейкої стрічки з написом- ідентичний способу зберігання всіх клейових стрічок. Зберігати її потрібно в заводській упаковці за кімнатної температури. Потрібно уникати потрапляння прямих сонячних променів, промерзання клейкої стрічки. Акриловий клей, який використовується при виробництві скотчу «акція», боїться попадання хімічних речовин і пилу. Гарантований термін зберігання скотчу «акція» складає 2 роки з дня виробництва, за умови дотримання правил зберігання на складі.