Скотч пакувальний прозорий

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Клейка пакувальна стрічка прозора

Використовується для заклеювання коробок при транспортуванні та зберіганні, підходить для коробок середньої тяжкості. Добре клеїть картон, поліетилен, не боїться пилу.

38мм x 66м

18,84 грн.

Опис

Пакувальна клейка стрічка – це смуга з поліпропілену з одного боку вкрита клеєм, використовується для пакування всіх видів товарів у всіх сферах промисловості та у побуті.

Компанія «Тапро» пропонує купити клейку пакувальну стрічку, а тобто пакувальний скотч з акриловим клеєм шириною 48мм, 72мм у трьох варіантах довжини 60 м (66 ярдів), 90 м (100 ярдів), 180м (200 ярдів), ці розміри завжди в наявність складі готової продукції. Інший розмір пакувальної односторонньої стрічки може бути виготовлений на індивідуальне замовлення в строк до 3 робочих днів.

Клейка пакувальна одностороння стрічка - це скотч завтовшки 40мкм з акриловим клеєм, товщина плівкової основи становить 25 мкм, товщина клею 15 мкм. Пакувальний скотч завтовшки 40 мкм - це найбільш вигідний варіант стрічки за співвідношенням ціна та якість. Щільність плівки 25мкм забезпечує цілісність упаковки після заклеювання, а товщина клею 15мкм є достатньою для склеювання будь-яких видів матеріалів. Акриловий клей, нанесений на липку стрічку - це клей на водній основі не токсичний і практично без запаху, що дозволяє використовувати цей вид скотчу навіть у таких сферах як фармацевтика та харчова промисловість.

Особливості застосування липкої пакувальної стрічки з акриловим клеєм обумовлені особливими властивостями клею. Акриловий клей чудово клеїться до картону, навіть до дуже ворсистим видам картону з не щільною структурою. Пакувальний може застосовуватись у дуже складних погодних умовах (висока вологість, низька або висока температура). Акриловий клей відмінно витримує прямі сонячні промені, при цьому він не ставиться рідким і не висихає, таким чином зберігаючи свої вихідні клейові параметри. Односторонній скотч може застосовуватися в приміщеннях з дуже високим запиленням, наприклад, для пакування будівельних сумішей, виробів з бетону, граніту, на елеваторах і млинах. Головною відмінністю клейкої пакувальної стрічки з акриловим клеєм є поступове впровадження клею в поверхні, що приклеюються. Приклеювання скотчу відбувається поступово, в перші 4 години клейка стрічка наклеюється на 40% від загальної клейкості, і тільки через 12 годин настає повне впровадження клею в поверхню. первинної адгезії його не варто використовувати в екстремально низьких температурах (морозильники, рефрижератори) для пакування заморожених продуктів,для цих видів робіт розроблено спеціальний вид клейкої пакувальної стрічки з особливим видом клею.

Характеристики

Основа прозора плівка БОПП
Товщина 40 мкм
Тип клею акрил
Клейкість 4N/10мм
Температурний режим -10 +35 °С

Призначення односторонньої клейкої стрічки складно уявити собі виробниче чи торгуюче підприємство, логістичну компанію чи склад де використовують клейку стрічку під час транспортування чи зберігання товару. Сфери застосування скотчу прозорого на стільки широкі, що немає сенсу докладно описувати їх. Скотч застосовується для упаковки в коробки, для фіксації товару на палетах, для компонування наборів та метро одиниць, для приклеювання бірок та ярликів, для запечатування готової продукції, для надійного пакування товарів під час перевезення транспортними компаніями тощо.

Рекомендації щодо використання односторонньої клейкої стрічки: Особливих вимог при використанні прозорого скотчу немає, у зв'язку з універсальністю цього продукту. Скотч можна наносити як руками, так і з використанням диспенсера. Використання диспенсера значно полегшує упаковку клейкою стрічкою, прискорює процес упаковки та суттєво зменшує витрату скотчу. Диспенсер наносить рівно скотч, при цьому не потрібно витрачати час на пошук кінця клейкої стрічки, що іноді дуже ускладнює упаковку товару. Використання диспенсера зменшує час упаковки на 15-20%, економія скотчу становить близько 13%. Скотч із акриловим клеєм варто використовувати при температурному режимі -5 °С -+ 35 °С.

Зберігання односторонньої клейкої стрічки: у закритій коробці, що забезпечить уникнення потрапляння пилу та бруду на рулони, температура зберігання -5 °С - +35 °С. Потрібно уникати ппотрапляння на скотч постійних сонячних променів та тепла від опалювальних приладів. Не допускати попадання хімічних речовин та олій. В іншому спосіб зберігання не відрізняється від зберігання будь-яких видів промислових товарів. Термін придатності пакувальної клейкої стрічки 1 рік з моменту виробництва, але після закінчення цього терміну вона не втратить своїх характеристик.