Скотч зелений Є В НАЯВНОСТІ, червоний, жовтий, синій

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Скотч пакувальний кольоровий - зелений, червоний, синійКольоровий скотч зелений 48мм

Використовується для заклеювання коробок з метою контролю цілісності товару при транспортуванні, або маркування товару при зберіганні.

9мм x 66м

7,98 грн.

РозмірЦіна грн, з ПДВ
9мм x 66м 7,98
48мм x 66м 35,88
72мм x 66м 53,82

Опис

Кольорова клейка стрічка – це вид пакувальної клейкої стрічки, виготовленої на основі різнокольорової поліпропіленової плівки з нанесенням клею з одного боку. Найчастіше у продажу зустрічається червона, жовта, синя, зелена, коричнева, біла одностороння стрічка. Рідше зустрічається клейка стрічка чорного кольору

Основа кольорової клейкої стрічки абсолютно не прозора і щільніша, ніж у прозорої липкої стрічки і становить 45 мкм. При виробництві липкої кольорової стрічки наносити акриловий клей на водній основі, який відмінно себе зарекомендував як універсальний адгезив для будь-яких поверхонь, температур та умов застосування. Товщина клею становить 22 мкм, товщина плівки 23 мкм. Скотч шириною 48мм ідеально підходить для упаковки коробок вагою до 20 кг та з діагоналлю 200мм – 600мм, скотч шириною 72мм застосовують для упаковки коробок вагою від 20 кг та діагоналлю від 600мм до 800мм. Товщина основи дозволяє використовувати цей вид клейкої стрічки для пакування коробок з дуже ворсистим картоном (наприклад, марки КГ), а також для пакування та зберігання товарів у холодних складах чи цехах.

ТОВ «Тапро» пропонує повний асортиментний ряд односторонньої кольорової клейкої стрічки, шириною від 9 мм до 72 мм, та довжиною від 60 м до 990 м. Стандартна ширина кольорової клейкої стрічки 48 мм та 72 мм довжина 60 м. Ці ширини липкої стрічки завжди є на складі, іншу ширину або намотування можна виготовити на замовлення протягом 3-х робочих днів. Ціна кольорового скотчу залежить від ширини і довжини рулону, але завжди вище, ніж ціна такого, ж рулону прозорого. Постає питання «навіщо ж переплачувати за пакувальний скотч?»

Використання кольорової клейкої стрічки для упаковки коробок створює неповторний фірмовий стиль упаковки, що буде додатковою рекламою для продукції. Крім того, за допомогою кольорового скотчу можна організувати маркування продукції на складі, для полегшення роботи складського персоналу та прискорення процесу відвантаження товарів. Маркування товарів на складі за допомогою кольору дуже важливе для логістичних компаній, складів відповідального зберігання та підприємств з різнорідним асортиментом продукції та великою кількістю відвантажень на день. Кольоровий скотч також використовують для умовного пломбування посилок, що відправляються транспортними компаніями. 

Характеристики

Основа плівка БОПП
Товщина 40 мкм
Тип клею акрил
Клейкість 5N/10мм
Температурний режим -10 +35 °С

Якщо коробка, запакована прозорим скотчем розкрита, його замінити дуже легко (оскільки прозорий скотч є у кожному магазині), кольоровий  зустрічається рідше і перепакувати таку коробку складніше. Крім того, ви можете попереджати свого клієнта про те, що пакуєте посилки кольоровим скотчем (певного кольору), якщо колір не співпадає, це означає, що посилка була розкрита.

Найпопулярніший колір клейкої стрічки – червоний. Червоний скотч дуже часто використовую для упаковки коробок з тендітними предметами всередині (наприклад, посуд, освітлювальні прилади, лампи, скло та дзеркала). Коробки, проклеєні червоним скотчем, привертають увагу складських співробітників, і означають «увага», «обережно». Також часто для позначення крихких товарів використовують скотч з логотипом «обережно крихке», про нього можна прочитати в розділі скотч із логотипом .

Рекомендації щодо використання односторонньої кольорової клейкої стрічки не відрізняються від рекомендацій щодо застосування прозорої клейкої стрічки, - це скотч загального призначення, але все ж таки для забезпечення надійної упаковки рекомендується наносити його за допомогою диспенсера . Використання диспенсера зменшує витрати кольорової клейкої стрічки на 15%. Якщо ж скотч наносити вручну, потрібно протерти поверхню приклеювання і після нанесення потрібно притиснути місце склеювання рукою.

Зберігання односторонньої кольорової клейкої стрічки тільки в закритому помешканні без потрапляння пилу та прямих сонячних променів. Бажано скотч зберігати в закритій коробці далеко від нагрівальних приладів. Ці правила зберігання не дозволять клейовому складу передчасно постаріти і втратити свої властивості. Температура зберігання повинна не перевищувати 35°С. Термін придатності до 2 років.