Скотч для кліпсатора (червоний, синій, жовтий, зелений, прозорий)

Завантаження зображення
Завантаження зображення
стрічка клейка для кліпсатора синя, червона, жовта, зеленасиній скотч для пакетів

Використовується при упаковці в пакети хлібобулочних, кондитерських виробів та інших товарів за допомогою кліпсатора.

9мм x 66м червона

7,98 грн.

Опис

Клейка стрічка для кліпсаторів – це вид односторонньої липкої стрічки, призначеної для заклеювання за допомогою спеціального пристрою ( кліпсатор ). Скотч для кліпсаторів - це вузька липка пакувальна стрічка шириною 9 мм, 12 мм. Технологія виробництва клейкої стрічки особливо не відрізняється від виробництва пакувальної липкої стрічки загального призначення, на основу з поліпропілену наноситься акриловий клей. Єдиною відмінністю односторонньої клейкої стрічки є її ширина та спосіб нанесення. Клейка стрічка для кліпсатора може бути як прозорою, так і кольоровою.

Клейка стрічка для кліпсаторів широко застосовується при упаковці товарів у пакети, кожен споживач зустрічав хлібобулочні вироби в пакеті, закриті за допомогою кольорового скотчу. У такий же спосіб пакують набори цукерок та інші види кондитерських виробів, макаронні вироби. Цей спосіб упаковки недорогий і не  потребує дорогого обладнання та матеріалів. Основними споживачами вузького скотчу є маленькі пекарні, і кондитерські у яких немає масового виробництва продукції. Ціна скотчу для кліпсаторів не висока, що дозволяє не збільшувати ціни готової продукції. Також прозорий вузький скотч використовую при кріпленні захисних етикеток штрих-кодів і бірок на дрібні товари, наприклад, косметичні засоби. Часто вузький скотч використовують для комплектації акційних комплектів шляхом зв'язування кількох одиниць товарів разом.

ТОВ «Тапро» пропонує клейку стрічку для кліпсаторів наступних розмірів 9 мм х 66 м та 12 мм х 66 м. Основні кольори клейкої стрічки – це прозорий, червоний, жовтий, синій, зелений. Інший розмір або колір може бути виготовлений на замовлення протягом 3-х робочих днів.

Рекомендації щодо використання клейкої стрічки для кліпсаторів: Основною особливістю нанесення

Характеристики

Основа плівка БОПП
Товщина 40 мкм
Тип клею акрил
Клейкість 5N/10мм
Температурний режим -10 +35 °С

вузького скотчу є використання спеціального пристрою кліпсатора, завдяки цьому упаковка матиме закінчений вигляд, а пакет буде надійно упакований. Під час упаковки за допомогою кліпсатора не використовують ножі чи ножиці, оскільки потрібну довжину скотчу відрізає сам пристрій. Упаковка за допомогою кліпсатора не потребує спеціальних навичок і може виконуватись будь-яким працівником підприємства. Скотч має гарну клейкість як до поліпропілену, так і до поліетилену завдяки цьому він може використовуватися для наклеювання на всі види пакетів. Клей, що використовується у виробництві кліпсаторного скотчу, не містить розчинників, не токсичний і підходить при упаковці харчових продуктів.

Зберігання односторонньої клейкої стрічки для кліпсаторів: повинне відбуватися в складському незапиленому помешканні при кімнатній температурі і нормальній вологості. Зберігати кліпсаторний скотч потрібно в коробці, щоб уникнути попадання пилу, бруду та сонця, на відстані від опалювальних приладів. Не можна переохолоджувати скотч, зберігати його потрібно за -5 °С - +35 °С. Потрібно уникати попадання розчинників та масел на скотч для кліпсаторів інакше властивості клею будуть втрачені і стрічка буде непридатна до використання. Термін зберігання вузької липкої стрічки становить до 2-х років.