Скотч вузький прозорий

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Стрічка клейка вузька прозора 12мм

Вузька клейка пакувальна стрічка - застосовується для пакування дрібних вантажів, деталей між собою, для формування метро-одиниць, пакування паркету, плінтуса, косметики.

12мм x 66м

8,10 грн.

Опис

Вузька клейка пакувальна стрічка – це по суті один із видів пакувального скотчу, який відрізняється від стандартного скотчу лише своєю шириною. В основі вузького скотчу поліпропіленова прозора плівка, на яку нанесений акриловий прозорий клей. Товщина вузького скотчу дорівнює 40 мкм, з яких 23мкм – це плівка, і 17 мкм – акриловий клей постійної липкості.

Основне призначення вузького скотчу - це зв'язування разом або упаковка невеликих за діаметром товарів, наприклад, упаковка плінтусів, багетів, рейок, профілів, планок, косметичних засобів та формування наборів з них, заклеювання маленьких коробочок та пакетів, формування наборів у плівці чи пакеті, упаковка квітів, кондитерських виробів, упакування подарунків. Перевага у використанні вузького скотчу - це суттєва економія грошей у порівнянні з використанням стандартної клейкої стрічки. Вузьку клейку пакувальну стрічку застосовують також при упаковці поліграфічної продукції (візитки, блокноти, календарі, флаєри). Ви скажете, що ці роботи можна виконувати, використовуючи звичайний канцелярський скотч, дозвольте заперечити. Ціна канцелярської клейкої стрічки в кілька разів вище в порівнянні зі звичайною пакувальною клейкою стрічкою, до того ж у канцелярського скотчу дуже маленька довжина рулону він дуже швидко закінчується, а якщо вам потрібно багато пакувати це стає цілою проблемою. Ще однією істотною перевагою пакувальної клейкої стрічки вузької є її низька ціна.

ТОВ «Тапро» пропонує своїм покупцям вузьку клейку пакувальну стрічку завширшки

Характеристики

Основа прозора плівка БОПП
Товщина 40 мкм
Тип клею акрил
Клейкість 4N/10мм
Температурний режим -10 +35 °С

12мм, 19мм, 25мм, 38мм . Довжина рулону складає 60м .

Вузька клейка стрічка це один із видів скотчу, який лише набуває популярності на ринку України, це пов'язано з тим, що до останнього часу не було технічної можливості виробляти скотч, але зараз ця проблема вирішена. Не втрачайте можливість заощадити на упаковці своїх товарів, подумайте чи є сенс для вашого складу витрачати широкий скотч, чи варто спробувати застосовувати більш економний варіант пакувальної стрічки. Головним фактором для застосування вузького скотчу є маленький розмір або вага упакованих товарів.

Як і будь-який скотч вузька клейка стрічка не винести потрапляння сонця та хімічних речовин, потрібно зберігати її в закритій упаковці, щоб уникнути потрапляння бруду та пилу. Бажано вузьку стрічку берегти від дуже низьких температур, а також перегрівання. Термін зберігання вузького скотчу становить 3 роки з моменту виробництва за умови правильного зберігання.