Двосторонній скотч спінений термостійкий для грузиків

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Синій скотч для грузиків 19мм

Приклеювання металів, пластиків, стійкий до старіння, вологи, перепадів температур, сонячних променів, бруду, хімічних речовин. Стрічка використовується для надійного довготривалого кріплення балансувальних грузиків, вітровиків, мухобойок, світлодіодів, сенсорів.

4мм x 10м

6,84 грн.

Опис

Спінена двостороння клейка стрічка чорна, термостійкий - це чорний спінений скотч зі спіненого ПЕ із закритими комірками на основі клею з модифікованого акрилу.

Особливістю застосування двостороннього спіненого скотчу чорного кольору – це можливість репозиціонування приклеєних деталей, у перші, 30 хвилин після поклейки, пов'язано з особливостями клейового складу на основі модифікованого акрилу. Акриловий клей має не високу початкову липкість і повністю впроваджується в поверхню матеріалів після 12 годин витримки. Тому спінений двосторонній скотч не рекомендується застосовувати у роботах з високим навантаженням на відрив. Основна перевага скотчу, спіненого чорного – це довговічність, стійкість до високих температур та прямих сонячних променів, вологи, хімічних речовин, олив.

Призначення спіненого чорного двостороннього скотчу - поклейка важких деталей і елементів конструкцій у складних погодних умовах або за подальшої експлуатації з екстремальними навантаженнями. Чорний пінний двосторонній скотч використовують як при внутрішньому, так і для зовнішнього застосування, для приклеюванні деталей із металу, скла, пластику. На ринку України чорна спінена двостороння стрічка з блакитним лайнерів в основному використовується при монтажі балансувальних грузиків. Вибір стрічки для приклеювання балансувальних грузиків не випадковий, практичний досвід багатьох виробників грузиків довів, що він найкраще підходить для цих робіт. 

Характеристики

Основа: чорний ПЕ
Щільність основи: 80 кг/м²
Товщина: 1,0 мм
Тип клею: модифікований акрил
Клейкість: 11 N/10мм
Лайнер: синій поліетиленовий
Температурний режим: -20+120°С

Монтажний скотч для грузиків стійкий до перепадів температур, не боїться вологи та бруду. Також часто стрічку застосовують для дзеркал і під час виробництва рекламної продукції.

Рекомендації щодо використання спіненого чорного двостороннього скотчу: клейку монтажну стрічку потрібно наносити на поверхню, очищену спиртом або горілкою, при температурі не нижче -5°С, притиснути і не відпускати для первинного склеювання матеріалів між собою. При правильному поклейці двостороння клейка стрічка з підвищеною стійкістю до температур зберігатиме свої властивості протягом 3-х років від дня поклейки.

Зберігання чорної двосторонньої стрічки на спіненій основі: полягає у запобіганні попаданню на скотч сонячних променів, вологи, уникнення значного промерзання. Необхідно дотримуватися рекомендованого режиму зберігання -10 ° С +35 ° С - це подовжить термін придатності стрічки.