Спінений двосторонній скотч білий (демпферна стрічка)

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Спінена двостороння клейка стрічка білаСпінений двосторонній скотч для табличок

Використовується для монтажу не важких деталей у приміщеннях. Добре клеїться до дерева, металу, пластику, дзеркал. Відрізняється підвищеною щільністю основи. 

4мм x 10м

7,56 грн.

Опис

Спінена двостороння стрічка біла – це спінений EVA, товщиною 1,00 мм, покритий спеціальним клейовим складом з обох боків, з лайнером із силіконового паперу або поліетилену.

ТОВ «Тапро» пропонує стандартні ширини двостороннього спіненого скотчу 6 мм, 9 мм, 12 мм, 19 мм, 25 мм, стандартна довжина – 10 м. Будь-який інший розмір двосторонньої клейкої спіненої стрічки компанія «Тапро» виготовить на замовлення протягом 5-ти. робочих днів.

ТОВ «Тапро» пропонує двосторонню стрічку на спіненій основі з етиленвінілацетатної (EVA) білого кольору з клеєм на основі синтетичного каучуку.

Особливістю застосування двостороннього скотчу на спіненій основі – є особлива гнучкість та пружність пінної основи, що дозволяє використовувати спінений двосторонній скотч для робіт на дуже нерівних поверхнях. Клей на основі синтетичного каучуку відрізняється моментальною фіксацією на будь-яких поверхнях і високим ступенем первинної адгезії. Стрічка покрита спеціальним паперовим лайнером, який легко знімається.

Призначення спіненої клейкої стрічки - збирання та монтаж ПОС-матеріалів та торговельного обладнання, оформлення місць продажу, поклейка ніжок для воблерів, монтаж цінникоутримувачів, збирання куточків покупця, стоперів, диспенсерів, дисплеїв, муляжів, прапорців. Найширше застосування скотч на пінній основі знайшов у сфері виробництва меблів, поклейка дзеркал, фальш-панелей. Дуже часто спінений двосторонній скотч називають стрічкою для дзеркал, монтажною стрічкою на подушці, пінною стрічкою. Дзеркальний скотч із каучуковим клеєм призначений для приклеювання не важких деталей усередині приміщення, де немає значних перепадів температур та великої вологості.

Характеристики

Основа: біла піна EVA
Щільність основи: 65 кг/м²
Товщина: 1,0 мм
Тип клею: синтетичний каучук
Клейкість: 8 N/10 мм
Лайнер: жовтий паперовий
Температурний режим: -10+35°С

Рекомендації щодо використання монтажного двостороннього скотчу: як і будь-яку клейку стрічку потрібно клеїти на чисту, гладку, знежирену поверхню. Знежирення потрібно проводити спиртом або горілкою (будь-які інші речовини, що застосовуються для знежирення, можуть створювати плівку, і перешкоджати приклеюванню скотчу). Потрібно дотримуватись температурного режиму, мінімальна температура для приклеювання пінного двостороннього скотчу +5°С. Дотримуючись цих простих рекомендацій при поклейці, стрічка для дзеркал служитиме до 3-х років.

Зберігання двостороннього скотчу на спіненій основі не відрізняється від правил зберігання інших видів двостороннього скотчу. Основне правило зберігання - це недопущення потрапляння прямих сонячних променів, дотримання температурного режиму зберігання (+5°С - +35°С) та нормальної вологості, запобігання потраплянню пилу, води, хімічних речовин. Дотримання перерахованих вище правил забезпечить відмінну клейкість стрічки навіть через 3 роки з моменту виробництва.