Двосторонній термостійкий скотч білий

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Спінена двостороння клейка стрічка біла для вулиціСпінений двосторонній скотч для шовфтокераДвосторонній скотч спінений білий для дзеркал 19мм

Стрічка для монтажу важких деталей у приміщеннях та на вулиці, стійка до УФ-променів та високих температур, не тече, не старіє, не жовтіє з часом.

4мм x 10м

5,82 грн.

Опис

Спінена двостороння клейка стрічка біла температуростійка - це стрічка зі спіненого поліетилену (з закритими комірками), товщиною 0,8 мм, вкритий модифікованим акриловим клеєм з двох сторін, закритий червоний поліетиленовим лайнером.

ТОВ «Тапро» пропонує такі ширини двостороннього спіненого скотчу 4 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 19 мм, 25 мм, довжина – 10 м. Будь-який інший розмір спіненого білого двостороннього скотчу компанія «Тапро» виготовить на замовлення протягом 5 -ти робочих днів.

Особливістю застосування двостороннього скотчу на спіненій основі з поліетилену – це особливий склад клею на основі модифікованого акрилу, який витримує температурні навантаження, високу вологість, потрапляння прямих сонячних променів. Так само основною відмінною рисою модифікованого акрилового клею у спінених стрічок є поступове впровадження в поверхню (первинна адгезія становить 40%, протягом 24 годин клейка стрічка повністю приклеюється), ця властивість дозволяє зняти і переклеїти неправильно наклеєні деталі першу годину після приклеювання. Сама спінена основа із закрито-коміркового поліетилену не втрачає своїх властивостей протягом дуже тривалого терміну експлуатації двосторонньої стрічки, витримує високі навантаження як на відрив, так і на відшаровування. У більшості випадків скотч на спіненій основі з акриловим клеєм закритий поліетиленовим лайнером червоного, що легко знімається.

Призначення двостороннього спіненого скотчу - збирання та монтаж складних, важких конструкцій із пластику, дерева, металу, скла з подальшою експлуатацією за несприятливих умов (високі або низькі температури, висока вологість).

Характеристики

Основа: білий спінений ПЕ
Щільність основи: 80 кг/м²
Товщина: 0,8 мм
Тип клею: модифікований акрил
Клейкість: 11 N/10мм
Лайнер: червоний поліетиленовий
Температурний режим: -20+50°

Двосторонній спінений скотч з акриловим клеєм застосовують для приклеювання POS-матеріалів на вулиці, наприклад, стоппери, воблери, шовфтокери на кіоски. Двосторонній скотч з акриловим клеєм відмінно підходить і для монтажу дзеркал, з'єднання буде міцним та довговічним.

Рекомендації щодо використання пінного двостороннього скотчу. Клейку стрічку потрібно наносити на чисту, знежирену поверхню, треба дотримуватись температурного режиму, температура поклейки монтажної двосторонньої клейкої стрічки - +5°С. Дотримавшись цих рекомендацій при поклейці, двосторонній скотч буде служити до 3-х років.

Зберігання спіненої клейкої стрічки Основне правило зберігання клейкої двосторонньої стрічки - це недопущення потрапляння на двосторонню стрічку прямих сонячних променів, дотримання температурного режиму зберігання (+5°С - +35°С) та нормальної вологості, запобігання потрапляння пилу, води, хімічних речовин. Дотримання перерахованих вище правил забезпечить відмінну клейкість двостороннього скотчу навіть через 3 роки з моменту виробництва.