Спінена двосторонній скотч чорний (скотч для грузиків)

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Спінена двостороння клейка стрічка чорна 19ммДвосторонній скотч чорний для грузиків

Моментальна фіксація різних видів металів, стійкий до бруду, пилу, олій. Використовується при виробництві балансувальних автомобільних грузиків, приклеювання вітровиків, мухобійок, світлодіодів, сенсорів.

4мм x 10м

6,00 грн.

Опис

Спінена двостороння клейка стрічка чорна – це клейка стрічка на основі спіненого ПЕ чорного кольору із закритими осередками. Чорний спінений двосторонній скотч найчастіше буває із зеленим, червоним або блакитним захисним шаром (лайнером).

Компанія «Тапро» пропонує на ринку України чорну двосторонню стрічку з каучуковим клеєм.

Найширша ширина чорного двостороннього скотчу - це ширина 19 мм, але при необхідності компанія «Тапро» може виготовити будь-яку ширину двостороннього скотчу, починаючи від 4 мм і закінчуючи 1000 мм, протягом 5-ти робочих днів з моменту оплати замовлення. Стандартна довжина рулону для чорної спіненої двосторонньої клейкої стрічки – 10 м, але можливі інші варіанти намотування (33 м, 50 м, 66 м).

Особливістю застосування двостороннього скотчу чорного кольору. Основна особливість чорного спіненого скотчу – це клей на основі синтетичного каучуку, який моментально схоплюється, та забезпечує моментальну міцність на відшаровування. Приклеєні деталі стрічкою неможливо перемістити. Висока первинна адгезія також досягається при високій температурі навколишнього середовища, або, при нагріванні стрічки.

Призначення спіненої стрічки двосторонньої - це склеювання між собою не рівних, шорстких поверхонь із пластику, дерева, металу у виробах, де є велике первинне навантаження на відшаровування та не значне навантаження на відрив. Чорна двостороння стрічка знайшла широке застосування в автомобільній промисловості для кріплення різного роду деталей на автомобілі (мухобойки, вітровики, стопер, шильди і т.д.). Найпоширеніше застосування спінений скотч знайшов при виробництві литих балансувальних грузиків для автомобілів. Дуже часто його так і називають скотч для грузиків чи стрічка для грузів.

Характеристики

Основа: чорний спінений ПЕ
Щільність основи: 80 кг/м²
Товщина: 1,0 мм
Тип клею: синтетичний каучук
Клейкість: 8 N/10мм
Лайнер: зелений поліетиленовий
Температурний режим: -10+35°С

Рекомендації щодо використання пінного чорного двостороннього скотчу: Основні рекомендації - це приклеювання скотчу хоча б при мінімальній плюсовій температурі (+5°С), на чисту поверхню, що не обсипається, з попереднім знежиренням поверхонь горілкою або спиртом. Дотримуючись цих правил, використання двосторонньої стрічки буде простим та максимально ефективним.

Зберігання чорного двостороннього скотчу на спіненій основі: при кімнатній температурі та нормальній вологості, захищаючи від потрапляння прямих сонячних променів та пилу, у заводській упаковці. Правильне зберігання двостороннього скотчу забезпечить у подальшому ефективне його застосування протягом 3-х років з моменту виробництва.