Армований скотч сірий (ТПЛ)

Завантаження зображення
Завантаження зображення
скотч армований TPL 48ммамериканський скотч армованийФото рулону армованого скотчу завтовшки 100м завдовжки 50 м

Використовується для проклеювання стиків металу, герметизації швів, упаковки дуже важких коробок, фіксації країв покриттів для підлоги, дрібного ремонту сантехнічних труб. Відрізняється особливою міцністю на розрив, не боїться вологи та пилу.

38мм x 50м

91,14 грн.

Опис

Армована клейка стрічка сіра – це одностороння клейка стрічка із сріблястого поліетилену, укріплена сіткою зі скловолокна. Сіру армовану клейку стрічку також називають duct tape silver, «американський скотч», сантехнічний скотч, TPL (тканинно-поліетиленова стрічка). Армований скотч сірий спеціально розроблений для використання в екстремальних умовах, скловолоконна сітка в основі стрічки забезпечує стійкість до механічних пошкоджень і витримує величезні навантаження на розрив. Каучуковий клей складає половину від загальної товщини стрічки, що дозволяє застосовувати армований скотч навіть на запилених та брудних поверхнях. Спеціально розроблений клей стійкий до низьких температур придатний до застосування в холодну пору року, але при цьому він не тече за впливу високих температур.

Сфери застосування сірого скотчу армованого. Найчастіше сірий армований скотч використовують для пакування габаритних вантажів, коробок вагою від 20 кг, а також для кріплення великогабаритних важких товарів на піддонах, зв'язування труб, металевих прутів у пачки. Армована клейка стрічка не піддається впливу води та іржі, що дозволяє її застосовувати для екстреного ремонту сантехнічних труб. Армований скотч сірий не замінний при монтажі кондиціонерів і вентиляційних систем, він має особливу стійкість до старіння. Завдяки своїм високим клейким характеристикам сіра армована стрічка знайшла своє застосування у металургії, її застосовують для склеювання країв металу перед порізкою металевих рулонів, а також для пакування вже готової продукції. Не замінний армований сірий скотч і при монтажі кабелів, проводів, він дуже популярний у компаній, що надають послуги телекомунікацій,

Характеристики

Основа сірий ПЕ, сітка скловолокно 28 mesh
Товщина 170 мкм
Тип клею синтетичний каучук білий
Клейкість 5 Н/см
Температурний режим -5˚С +50˚С

монтажу сценічного та піротехнічного обладнання.

Сіра армована стрічка застосовується для зрощування кінців килимових покриттів, що часто відбувається при організації виставок і конференцій у виставкових центрах із значним потоком людей. Скотч армований також використовують для пакування в пачки дерев'яних плит, ДВП, ДСП панелей, а також для пакування меблів. ТОВ «Тапро» пропонує купити скотч TPL шириною від 9мм до 1000мм, що дозволяє покупцеві вирішити будь-яке завдання щодо застосування армованої клейкої сірої стрічки.

Рекомендації щодо використання. Для приклеювання армованого сірого скотчу рекомендуємо користуватися диспенсером, що дозволить зменшити витрати стрічки на 10-15%. Рекомендована температура нанесення армованого скотчу не нижче +5°С, але при цьому після монтажу стрічка витримує навантаження до +50°С.

Зберігання сірого армованого скотчу. Зберігати сірий армований скотч потрібно в закритій упаковці, або хоча б в поліетиленовому пакеті, що дозволить уникнути потрапляння пилу на стрічку.