Скотч армований прозорий горизонтальний (Filament)

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Стрічка клейка прозора армована горизонтально

Використовується для ремонту тентів та банерів, кріплення важких вантажів на піддонах, упаковки важких коробок, кріплення країв металу перед порізкою, для заклеювання рухомих деталей побутової техніки перед продажем. Не залишає слідів після зняття. Водостійка.

25мм x 50м

76,02 грн.

Опис

Прозора армована горизонтально клейка стрічка - це пакувальна стрічка з плівковою основою з поліпропілену (БОПП), армованої поздовжніми скловолоконними нитками, з особливим клеєм каучуковим. Завдяки ниткам в основі армованої прозорої стрічки вона одержала міжнародну назву Filament.

Прозорий армований скотч є односторонньою армованою стрічкою, чутливою до тиску, використовується для функцій упаковки, таких як закриття коробок, комплектації виробів, піддонів. В основі армованого прозорого скотчу чутливий до тиску адгезив, нанесений на матеріал підкладки з поліпропіленової плівки та скловолокна, які додають високу міцність на розрив даного продукту.

Призначення армованого прозорого скотчу Filament Прозорий армований скотч із горизонтальними нитками використовують для фіксації дверей та пластикових комплектуючих при упаковці та транспортуванні побутової техніки. Прозорий клей забезпечує надійне довгострокове приклеювання, а після зняття не залишає слідів, що дозволяє використовувати армовану прозору стрічку також при виробництві та відвантаженні меблів, світлового обладнання, комп'ютерної техніки. Найчастіше армованим прозорим скотчем пов'язують у пачки пластикові та металеві плінтуси, поріжки, планки. Висока клейкість армованої прозорої стрічки дозволяє використовувати її для склеювання металевих рулонів перед розпусканням їх на штрипс. Армований прозорий скотч так само клеять для захисту виступаючих місць у побутової техніки, меблів, обладнання перед транспортуванням, це дозволяє уникнути пошкоджень.

Характеристики

Основа прозорий ПЕ, горизонтальне волокно 28 mesh
Товщина 170 мкм
Тип клею синтетичний каучук прозорий
Клейкість 6 Н/см
Температурний режим -10˚С +50˚С

Потрібно надійно запакувати ваш товар, тоді краще купити прозорий армований скотч, який забезпечить надійне закриття коробок будь-якої ваги з будь-якого картону, при розтині коробки картон розривається що дозволяє ідентифікувати цілісність упаковки після транспортування. Часто армовану стрічку використовують для заклеювання кур'єрських пакетів, так як при розтині поліетилен розривається, що дає додатковий захист від несанкціонованого відкриття.

Армований прозорий скотч відрізняється стійкістю до впливу зовнішніх погодних умов, завдяки цій властивості він добре зарекомендував себе як один із матеріалів для кузовного ремонту автомобілів.

Рекомендації по застосуванню армованого прозорого скотчу. Для отримання найкращого результату приклеювання за допомогою армованого скотчу потрібно не тільки його купити, але й дотримуватись деяких правил нанесення. Наносити клейку армовану стрічку потрібно лише на чисту поверхню, а також необхідно приклеювати стрічку лише за позитивної температури навколишнього середовища.