Армований скотч зелений

Завантаження зображення
Завантаження зображення
скотч армований TPL 48мм зелений

Водостійка армована стрічка для пакування важких вантажів, ремонту труб, виробництва вагонних вкладишів.

38мм x 50м

97,50 грн.

Опис

Зелений армований скотч - це міцна універсальна зелена поліетиленова стрічка з високими клейовими характеристиками, армована тканиною. Він водонепроникний, легко рветься, ідеально клеїться, підходить як для внутрішнього застосування, так і зовнішнього. Це той вид скотчу, який повинен завжди бути під рукою на випадок дрібного ремонту. Зелений армований скотч можна використовувати не тільки для ремонту зламаного водяного шлангу або зламаного пилососу. Завдяки своїй універсальності, сильної клейкості та високій міцності на розрив, можливості адаптації до різних поверхонь армований зелений скотч можна використовувати також у професійних цілях. Щоб забезпечити хороший результат при тимчасовому монтажі, фіксації або ремонті, зелена армована клейка стрічка повинна бути стійкою до механічних впливів. Цю якість забезпечує основа стрічки, яка виготовлена ​​з поліетилену, який має високу ударну в'язкість і сильну повзучість, що дозволяє йому деформуватися без руйнування.

Зелений армований скотч відомий своєю довготривалою здатністю міцно прилипати до поверхні, на яку він накладений. Це, безумовно, його найцінніша якість, яка робить його таким ефективним у використанні. Щоб гарантувати відмінну клейкість, зелений армований скотч виготовляється з використанням термоплавких клеїв, отриманих за допомогою технології, яка полягає в плавленні самих клеїв при нагріванні метою гомогенізації їх компонентів. Завдяки використанню надійної основи та міцних клеїв при виробництві зелений армований скотч стає універсальним інструментом для з'єднання та герметизації найрізноманітніших об'єктів. Всі вищеперелічені якості роблять зелену армовану клейку стрічку стійкими до вологи, після нанесення вона здатна витримувати суворі погодні умови, починаючи від вогкості, закінчуючи екстремальними температурами перепадами.

Характеристики

Основа зелена ПЕ, сітка скловолокно 35 mesh
Товщина 170 мкм
Тип клею синтетичний каучук білий
Клейкість 6 Н/см
Температурний режим -10˚С +50˚С

Сфера застосування зеленого армованого скотчу:

 • Упаковка важких вантажів

 • Заклеювання країв металу при різанні

 • Маркування важких вантажів під час транспортування

 • Ремонт трубопроводів

 • Фіксація країв підлогових покриттів

 • Зв'язування кабелів та монтаж кабель-каналів

 • Захист поверхні при шліфуванні

 • Зрощування паро-гідроізоляція

 • Ремонт тентів

 • Ремонт теплиць

 • Ремонт біг-бігів та вагонних вкладишів

Зелений армований скотч потребує акуратного зберігання: необхідно уникати попадання на продукт олив, пилу, води та тривалого впливу сонячних променів. Потрібно не допускати при зберіганні перегрівання та переохолодження зеленої армованої клейкої стрічки.