Армований скотч прозорий сітка (fiberglass tape)

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Армований скотч прозорий (Filament) 48 мм

Використовується для супер важких вантажів та коробок, для заклеювання рухомих деталей побутової техніки перед транспортуванням, для зрощування МДФ, ДСП листів, для зрощування металу перед порізкою. Витримує екстремальні навантаження на відрив та відшаровування, термостійкий, не старіє з часом, не залишає слідів.

25мм x 50м

77,70 грн.

Опис

Прозора клейка стрічка армована сітка – один із видів армованого скотчу (TPL) із прозорою основою з BOPP плівки з нитками у вигляді сітки. На прозору армовану клейку стрічку нанесено посилений прозорий каучуковий клей. Прозорий армований скотч часто називають скловолоконною стрічкою або fiber glass tape, завдяки матеріалу, який використовується для додання міцності і запобігання розшаровування стрічки. Прозорий армований скотч відрізняється відмінними клейовими характеристиками до всіх видів матеріалів, він відмінно клеїться до металу, пластику, дерева, що дозволяє використовувати його як матеріал для ремонту тентів, банерів та інших гнучких матеріалів з неоднорідною поверхнею. Відмінною характеристикою прозорої армованої стрічки можна вважати її гнучкість, але завдяки основі зі скловолоконних ниток вона практично не піддається розтягуванню ні вздовж, ні впоперек. Плівкова основа стійка до різного роду пошкоджень (подряпин, надриву, тертя) що призвело до використання армованої прозорої стрічки у вигляді захисного матеріалу, це досить поширено при транспортуванні габаритної побутової техніки, меблів, пластикових та блискучих металевих виробів.

Призначення прозорого армованого скотчу. Основне призначення прозорої армованої стрічки – це упаковка великих вантажів як у коробки, так і на палети, її застосовують як універсальний матеріал. Як і будь-який вид армованого скотчу, прозору клейку стрічку використовують для обв'язування холоднокатаних металевих рулонів перед розпусканням на штрипс, а також для ремонту та ізоляції труб, вентиляційних каналів, кабель тунелів. На сьогоднішній день армований прозорий скотч знайшов таку популярність, що його можна купити в будь-якому будівельному магазині, але до вибору армованої клейкої стрічки навіть для застосування в побутових умовах потрібно уважно поставитися.

Характеристики

Основа прозорий ПЕ, сітка скловолокно 28 mesh
Товщина 170 мкм
Тип клею синтетичний каучук прозорий
Клейкість 6 Н/см
Температурний режим -10˚С +50˚С

Для того щоб купити прозорий армований скотч хорошої якості необхідно знати основні його характеристики. Так чми щільніша армуюча сітка, тим більше навантаження на розрив витримає стрічка, чим товща прозора основа, тим краще скотч поводитиметься при механічних пошкодженнях, чим більша товщина, клею, тим краще буде зчеплення з поверхню матеріалу, на який клеїться армована прозора клейка стрічка. ТОВ «Тапро» пропонує армовану клейку стрічку, в ширині яка необхідна покупцеві, навіть найнестандартніші ширини можна купити за доступною ціною від 1 шт.

Рекомендації щодо використання армованого прозорого скотчу. Армовану клейку стрічку краще наносити за допомогою диспенсера, але й ручне нанесення не погіршить результату приклеювання. Єдиною умовою, яка істотно впливає на клейкість армованого скотчу, вважається температурний режим, який повинен становити не нижче +5°С. Особливу увагу слід звернути також на зберігання клейкої стрічки прозорої армованої, не допустимо тривале зберігання без упаковки, так як клей висихає з часом, а також вплив прямих сонячних променів, хімії, розчинників.