Армований скотч червоний

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Червона армірована стрічка арт 6007

Червона армована стрічка підходить як для побутового, так і для професійного застосування для ремонту шлангів, труб, укладання підлогових покриттів, зрощування ізоляції, маркування та пакування великих вантажів.

38мм x 50м

97,20 грн.

Опис

Червона армована клейка стрічка - це одностороння стрічка з високоміцного поліетилену червоного кольору, укріпленого скловолоконною сіткою, покрита каучуковим клеєм. Клейку армовану червону стрічку можуть також називати червоним армованим скотчем або червоною тканинно-поліетиленовою стрічкою (ТПЛ), а іноді її називають англійською: Duct Tape Red.

Основною відмінністю червоного армованого скотчу є його яскравий колір. Його часто намагаються використовувати для привернення уваги, позначення небезпеки, маркування важких вантажів під час транспортування та зберігання. Часто армований червоною стрічкою приклеюють підлогове покриття під час проведення різних офіційних заходів, виставок презентацій, кінофестивалів. Погодьтеся, червоний армований скотч просто незамінний, коли необхідно зафіксувати, наприклад, червону килимову доріжку для виходу знаменитостей.

Широке використання армованого червоного скотчу обумовлено його високою стійкістю до витирання, до погодних умов, до вологи, він дуже добре клеїться до всіх видів поверхонь. Часто червоний скотч під час монтажу вентиляції, а також при зміцненні кабель-каналів під час проведення електромонтажних робіт. Використовують також червоний скотч в авторемонтних майстернях під час кузовних ремонтів для захисту частин автомобіля при поліруванні, тоді на нього говорять «броні скотч», який дуже добре зарекомендував себе при тимчасовому кріпленні вітрового скла під час монтажу.

Характеристики

Основа червоний ПЕ, сітка скловолокно 35 mesh
Товщина 170 мкм
Тип клею синтетичний каучук білий
Клейкість 6 Н/см
Температурний режим -10˚С +50˚С

Червоний армований скотч потрібно наносити, як і будь-який інший вид скотчу, на чисту поверхню за температури вище +5°С, робочі температури у звичайних умовах до +25°С. Також короткочасно червоний армований скотч може витримувати високі та низькі температури – 30°С до +50°С.

Зберігати червоний скотч потрібно у закритій упаковці уникаючи сонячної дії на продукт при кімнатній температурі, термін зберігання необмежений.