Армований скотч синій

Завантаження зображення
Завантаження зображення
скотч армований TPL 48мм синій

Надійне склеювання всіх видів матеріалів забезпечує довговічне герметичне кріплення дерева, пластику, металу, підлогових покриттів.

38мм x 50м

97,02 грн.

Опис

Синій армований скотч (duct tape) - це синя одностороння клейка стрічка, укріплена поліпропіленовою ниткою. Синій duct tape - універсальний міцний швидкий інструмент із сильною адгезією та міцністю на розрив, а також з легким відривом. Синій армований скотч повинен бути присутнім у кожному будинку, це просте рішення для утримання, запечатування та зв'язування, ідеальний скотч який завжди буде під рукою під час ремонту та виконання домашніх робіт. Ця водостійка стрічка, що легко рветься, часто використовується для службових повітроводів, так само може використовуватися як герметик у багатьох сферах будівництві промисловості і навіть у сільському господарстві, його технічні характеристики гарантує надійну фіксацію протягом значного часу. Завдяки своїм властивостям синю армовану стрічку часто використовують для ремонту тентів, теплиць, для герметичного зрощування гідроізоляції при облаштуванні басейнів та штучних водойм.

Синій армований скотч складається з трьох різних шарів, які надають стрічці її особливих властивостей. Верхній шар – це поліетиленова плівка, яка захищає стрічку від вологи. Середній шар є тканинною сіткою, яка дає стрічці міцність, але при цьому легко рветься. Нижній шар це чутливі до тиску клей з натурального каучуку, який агресивно прилипає практично до будь-якої поверхні.

Зберігання армованого синього скотчу має підпорядковуватися правилам зберігання будь-яких промислових товарів. Зберігати синю армовану клейку стрічку потрібно уникаючи прямих сонячних променів та високих температур, бруду та вологи.

Характеристики

Основа синій ПЕ, сітка скловолокно 35 mesh
Товщина 170 мкм
Тип клею синтетичний каучук білий
Клейкість 6 Н/см
Температурний режим -10˚С +50˚С

Переваги синього армованого скотчу:

  • Чисто знімається після використання навіть через 6 тижнів

  • Легко відривається вручну

  • Хороша початкова адгезія

  • Дуже гнучкий та зручний для використання на нерівних поверхнях

  • Хороша міцність та довговічність

  • Відмінні водонепроникні властивості

Спосіб нанесення армованого синього скотчу не відрізняється від способу приклеювання інших видів клейких стрічок. Армований синій скотч необхідно клеїти на чисту, знежирену поверхню, знежирювати можна за допомогою горілки або спирту. Температура приклеювання не повинна опускатися нижче - 5 °С, оскільки при низьких температурах клей застигає.