Білий армований скотч

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Duct tape 48мм х 50м скотч білий армований

Гнучка, міцна, надійна армована біла стрічка для склеювання всіх видів матеріалів між собою. Використовується у будівництві, складському господарстві, дрібному ремонті.

38мм x 50м

97,44 грн.

Опис

Армований скотч білого кольору один з видів універсальної клейкої стрічки на тканинній основі. Білий армований скотч складається з білої поліетиленової основи та армуючої поліпропіленової тканини, просоченої спеціальним клеєм. Біла армована стрічка добре клеїться і до гладких, і до шорстких поверхонь, її клей не викликає корозії. Скотч армований білий має відмінні герметизуючі властивості, забезпечує стабільну і довгострокову адгезію до всіх видів матеріалів. Біла стрічка потужна, гнучка і міцна, стійка до атмосферного впливу, вологи, температури, старіння.

Використовувати білий армований скотч для герметизації та кріплення труб (у тому числі мідних труб), пластикових та металевих повітроводів, для захисту та монтажу кабелів кондиціювання та вентиляції. Також часто білі армовану клейку стрічку використовують для колірної індикації товарів та вантажів. за допомогою білого армованого скотчу часто розмітку підлоги або укладання підлогових покриттів.

Білий армований скотч незамінний під час кузовного ремонту автомобілів, часто його використовують як захисну стрічку при фарбуванні та шліфуванні. У промисловості білий армований скотч використовують для зрощення рулонів різних матеріалів.

Характеристики

Основа білий ПЕ, сітка скловолокно 35 mesh
Товщина 170 мкм
Тип клею синтетичний каучук білий
Клейкість 6 Н/см
Температурний режим -10˚С +50˚С

Приклеювання білого армованого скотчу не потребує особливих навичок. Головною умовою, якої необхідно дотримуватись чистота поверхні, чим ретельніше буде очищена поверхня матеріалів, тим надійніше буде місце склеювання. По можливості перед приклеюванням необхідно знежирити поверхню спиртовим розчином і тільки після цього за плюсової температури потрібно наносити білий армований скотч з невеликим натисканням.

Скотч армований білий не вимагає особливих умов зберігання, достатньо буде просто зберігати його в коробці або пакеті, уникаючи при цьому потрапляння прямих сонячних променів, а також впливу обігрівальних приладів, обмежуючи потрапляння пилу, вологи та бруду.