Скотч армований чорний (duct tape)

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Чорна армована стрічка Duct tapeСкотч TPL чорний

Використовується в сантехнічних роботах, для обмотки повітроводів та шлангів при монтажі кондиціонерів, для кріплення країв металевих рулонів перед різкою та підлогових покриттів.

38мм x 50м

97,44 грн.

Опис

Чорна армована стрічка – це один із видів односторонньої клейкої стрічки в основі якої поліетиленове чорне полотно з сіткою з поліпропіленових ниток, для виробництва стрічки використано чутливий до тиску каучуковий клей. Чорна армована стрічка дуже гнучка забезпечує тривале міцне з'єднання та моментальну фіксацію, при цьому вона знімається з поверхні, не залишаючи слідів, вологостійка, витримує перепади температур.

Особливості застосування чорного армованого скотчу. Однією з особливостей чорного армованого скотчу можна назвати можливість відривання руками (без використання) ножиць, але при цьому клейка стрічка міцна на розрив і стійка до тертя. Спочатку армована клейка стрічка була винайдена для потреб американської армії під час Другої Світової Війни, всі її переваги оцінили солдати, після чого вона надійшла в широкий продаж і переважно використовувалася для побутових цілей як ущільнювач, тимчасовий фіксатор або пакувальний матеріал. У сучасні умови чорний скотч TPL знайшов найширше застосування у промисловості. Його повсюдно використовують у монтажі вентиляційних ходів, кабелів, при встановленні декорацій у театрах, при монтажі виставкового обладнання, світлової та звукової техніки. Не замінимо чорний армований скотч і для металургії для відбувається пакування холоднокатаних рулонів металу, упаковка металевих труб та арматури, особливо чорний армований скотч часто купують узимку, навіть називають його в побуті «зимовий скотч».

Зберігання чорного армованого скотчу. Для того щоб чорний армований скотч не втратив своїх властивостей, потрібно зберігати його в упаковці при кімнатній температурі, клеїти його потрібно при плюсовій температурі,

Характеристики

Основа чорний ПЕ, сітка скловолокно 35 mesh
Товщина 170 мкм
Тип клею синтетичний каучук білий
Клейкість 6 Н/см
Температурний режим -10˚С +50˚С

не допускаючи замерзання, після приклеювання чорна армована клейка стрічка витримує температуру до -10°С.

ТОВ «Тапро» пропонує купити якісну армовану чорну клейку стрічку будь-якої ширини та довжини за бажанням покупця. Вибираючи чорний армований скотч, потрібно звернути увагу на деякі технічні характеристики, щоб уникнути непорозумінь у процесі його використання. Основним параметром, який впливає на міцність стрічки чорнї армованої є густота плетіння сітки, яка позначається одиницею вимірювання mesh. ТОВ «Тапро» пропонує купити армований чорний скотч із показником 35 mesh, це сітка із щільним плетінням, і відповідно з високими показниками на розрив. Також потрібно дивитися на щільність самої основи чорної клейкої стрічки, чим вище цей показник, тим більше ймовірності, що армований скотч не порветься після нанесення. Третім показником якості армованої чорної стрічки є адгезія, яка впливає на здатність приклеювання армованої стрічки до різноманітних матеріалів. Замовити стрічку клейку армовану чорну можна прямо зараз, скориставшись кнопкою «купити».