Двосторонній скотч спінений білий товщина 2 мм

Завантаження зображення
Завантаження зображення
2-х сторонній скотч 2мм товщина для листівок

Для монтажу не важких деталей у приміщеннях, відрізняється особливою щільністю піни, добре клеїть дзеркала, дерево, пластики, метал. Використовується для оформлення місць продажу, монтаж картонних стоперів та легких воблерів, прапорців, збирання куточків покупця, муляжів, шовфтокерів.

4мм x 10м

16,32 грн.

Опис

Спінена двостороння клейка стрічка біла 2 мм товщина - це спінена стрічка EVA 2,00 мм товщиною з каучуковим клеєм і паперовим лайнером.

ТОВ «Тапро» пропонує покупцям спінену товсту двосторонню клейку стрічку шириною 4 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 19 мм, 25 мм, 48 мм та довжиною 10 м. Інший розмір або ширину клейкої об'ємної двосторонньої стрічки ми можемо виготовити на замовлення за 5 робочих днів.

Особливістю застосування двостороннього скотчу на спіненій основі – є можливість склеювати між собою дуже нерівні поверхні, вигнуті вироби. Значна товщина дозволяє двосторонньому скотчу витримувати великі навантаження як на відрив, так і на відшаровування. Монтажний скотч розроблений для використання усередині приміщень.

Призначення пінної двосторонньої стрічки виготовлення всіх видів рекламної та поліграфічної продукції, кріплення дзеркал, збирання рекламних стендів, вивісок, монтаж ПІС матеріалів. Найчастіше спінений скотч завтовшки використовують для приклеювання кишень на інформаційних стендах та куточках покупця. Не рідко стрічку двосторонню на подушці використовують для виготовлення листівок, об'ємних дитячих книг і приклеюють за допомогою двостороннього скотчу декоративні елементи.

Характеристики

Основа: білий спінений ПЕ
Щільність основи: 80 кг/м²
Товщина: 2,00 мм
Тип клею: синтетичний каучук
Клейкість: 9 N/10мм
Лайнер: білий паперовий
Температурний режим: -10+35°С

Рекомендації щодо використання спіненого двостороннього скотчу: пінний скотч необхідно наносити за кімнатної температури на чисту знежирену поверхню з незначним притиском. Робоча температура клейкої двосторонньої спіненої стрічки не нижче -10°С.

Зберігання двостороннього скотчу на спіненій основі зводиться до обмеження потрапляння на нього пилу, бруду, води та хімічних речовин, тепла та сонячних променів. Температура зберігання становить +5°С - +35°С, термін придатності до двосторонньої стрічки становить до 3-х років.