Піноакпіловий двосторонній скотч товщина 1,5 мм.

Завантаження зображення
Завантаження зображення
Автомобільний акриловий двосторонній скотч

Для склеювання металу, порошково фарбованого металу, пластику, скла, дерева. Широко використовується при виготовленні зовнішньої реклами (зовнішні вивіски, об'ємні літери), стендів та декоративних конструкцій, POS-матеріалів (цінникоутримувачів, шелфтокерів, полиць у холодильники, пластикових рейок), тюнінгу автомобілів (молдинги, мухобійки, вітровики, значки, шильди), виробництво триплексу, структурне скління та монтаж світлодіодної стрічки.

4мм x 20м

83,52 грн.

Опис

Двостороння силіконова стрічка товщина 1,5 мм – це, по суті, прозорий клей 1,5 мм товщиною в рулоні.

ТОВ «Тапро» виробляє піноакрилову клейку стрічку таких стандартних ширин: 4 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 19 мм, 25 мм, та довжиною 20 м. У разі потреби може бути виготовлена ​​будь-яка ширина або довжина силіконового скотчу. Чи не стандартні ширини виготовляються протягом 5 робочих днів з моменту оплати замовлення.

Відмінна риса гелевого двостороннього скотчу це здатність добре тримати матеріали після приклеювання і при низьких, і при високих температурах (-30 ° С +150 ° С), він не старіє з часом і не втрачає прозорість завдяки стійкості до сонячних променів, не боятися вологи. Зібрані за допомогою силіконового двостороннього скотчу конструкції працюватимуть не менше 3-х років за будь-яких погодних умов.

Призначення силіконового двостороннього скотчу. Використовується для склеювання металу з порошковим фарбуванням, важких пластиків, скла, дерева, дзеркал. Рекомендується для використання при виробництві зовнішньої реклами (вивіски, літери, рейки, полиці пластикові та скляні), стендів для виставок та конструкцій в інтер'єрах, автомобільний тюнінг (молдинги, мухобойки, вітровики, значки, шильди), при ремонті електроніки (вклеювання тачскрин та плат ), виробництві заливного триплексу. Рекомендується для зовнішнього користування. Добре витримує сонячне світло, не жовтіє,

Характеристики

Основа: прозорий спінений акрил
Товщина: 1,5 мм
Тип клею: модифікований акрил
Клейкість: 25 N/10 мм
Міцність на нормальний розрив: 588 кПА
Лайнер: червоний поліетиленовий
Температурний режим: -10+150°С

не тріскається, не висихає протягом тривалого терміну, стійке до перепадів температур і вологи.

Рекомендації щодо використання. Під час підбору матеріалів для виготовлення виробу з використанням двосторонньої гелевої стрічки наполеглево рекомендуємо спробувати її на виробі який буде склеюватися. Ідеальна температура приклеювання повинна бути не нижче +5°С, оскільки клей при низьких температурах застигає. Правильний монтаж силіконового двостороннього скотчу – запорука довговічності всієї конструкції.

Зберігання двостороннього гелевого скотчу може здійснюватися лише у заводській упаковці. Температура зберігання повинна становити до 35°С у приміщення з нормальною вологістю та мінімальною пильнічтю. Дотримуючись цих правил, скотч буде придатний до використання не менше 3-х років.